http://buy-game.ir

Monster Hunter World رکورد بیشترین فروش هنگام عرضه در بین گیم‌های ژاپنی را در استیم شکست

0


Monster Hunter World رکورد بیشترین فروش هنگام عرضه در بین گیم‌های ژاپنی را در استیم شکست

Monster Hunter World در آستانه‌ی یک ورود با شکوه به رایانه‌های شخصی است. فقط چند ساعت پس از عرضه این گیم در استیم، رکورد بیشترین فروش هنگام عرضه را که پیش‌تر به Dark Souls 3  تعلق داشت را شکست. 

Monster Hunter World با تعداد ۲۳۹۷۷۹ گیمکن آمار خیره‌کننده‌ای را برای گیم که حدود ۷ ماه پیش بر روی کنسول‌ها عرضه شده به ثبت رسانده است. این تعداد گیمکن تقریبا ۲ برابر تعداد گیمکنان گیم Dark Souls 3، هنگام عرضه بر روی استیم می‌باشد. رکورد این گیم ممکن است به همین‌جا ختم نشود و تعداد گیمکنان آن با افزایش تعداد کسانی که گیم را دانلود می‌کنند نیز افزایش پیدا کند.

همین تعداد گیمکن برای فروش هنگام عرضه، نام Monster Hunter World را در بین باز‌هایی قرار می‌دهد که بزرگ‌ترین عرضه‌ها را داشتند. این گیم با برتری نسبی بالاتر از گیم‌های No Man’s Sky و Civilization 6 و پایین‌تر از گیم‌های GTA V و Fallout 4 قرار می‌گیرد.

برای مقایسه‌ی فروش این گیم نسبت به دیگر گیم‌های ژاپنی، گیم Final Fantasy XV را مثال می‌زنیم که ۲۹۷۲۹ گیمکن هنگام عرضه، آن را از استیم دانلود کردند.شاید اکنون بهترین زمان برای گفتن این جمله باشد: روزی روزگاری، در زمان‌های بسیار دور کسانی بودند که فکر می‌کردند گیم Monster Hunter World نمی‌تواند خارج از ژاپن موفق ظاهر شود.

دیدگاهها مسدود است