http://buy-game.ir

Gamescom 2018 | تصاویری جنگاه از گیم Days Gone منتشر شد

0


Gamescom 2018 | تصاویری جنگاه از گیم Days Gone منتشر شد

اخیرا تصاویری جنگاه توسط شرکت سونی از گیم Days Gone منتشر شده که محیط‌های مختلف گیم را به تصویر می‌کشد.

در حال حاضر، شاید بتوان عنوان Days Gone را یکی از برگ برنده‌های بزرگ سونی حساب کرد که تا الان طرفداران و هواداران زیادی را برای خود جمع‌آوری کرده است.

در واقع کاربران در این گیم، کنترل شخصیت Deacon St. John را به دست می‌گیرند که در جهانی خطرناک و آخرالزمانی باید جان خود را نجات دهد. شما برای بقا و ادامه زندگی تلاش خواهید کرد که در مسیر پیش رو، خطرات زیادی وجود خواهد داشت. بدون شک بزرگ‌ترین تهنگاه و خطر موجود در دنیای وسیع گیم، زامبی‌ها یا موجوداتی به نام Freaker خواهند بود که در مناطق مختلف، به تعداد بسیار زیادی یافت می‌شوند. این موجودات، بسیار باهوش و پرسرعت خواهند بود که اگر از آن‌ها غافل شوید و یا در برخی از مواقع از فنون مخفی‌کاری استفاده نکنید، جان خود را از دست خواهید داد. آزادی عمل، یکی از ویژگی‌ها و قابلیت‌های بسیار مهم موجود در گیم خواهد بود که راه‌ها و انتخاب‌ها متفاوت و مختلفی را در اختیار گیمکنان می‌گذارد. شما می‌توانید برای به اتمام رساندن یک مرحله، از روش‌های مختلفی استفاده کنید. روش‌هایی مثل همان مخفی‌کاری که ذکر شد و یا استفاده از اسلحه‌ها و مواد منفجره درون گیم که البته جنگی خونین و ترسناک را به راه می‌اندازد. ناگفته نماند که مهمات و منابع در گیم بسیار محدود خواهد بود و طبق گفته سازندگان، می‌بایست از تمامی تجهیزات خود و حتی از تک تک گلوله‌های یک سلاح، بهترین استفاده را بکنید تا بعدا دچار کمبود مهمات نشوید. همچنین مهارت‌ها، توانایی‌ها، اسلحه‌ها و قابلیت‌های در اختیار شما، قابلیت این را دارند تا ارتقاء داده شوند تا با سیستمی پیشرفته‌تر از آن‌ها استفاده کنید. وسایل نقلیه از دیگر عناصر مهم موجود در گیم خواهد بود که در طول مراحل و ماموریت‌ها، استفاده شخصیت اصلی گیم از موتورسیکلت خود را مشاهده خواهید کرد.

تقریبا شش ماه دیگر، گیم Days Gone به صورت رسمی به دست کاربران خواهد رسید. البته این گیم تا الان، تاخیرهای بسیاری را متحمل شده و به نظر نمی‌رسد که دیگر شاهد تاخیر جنگاهی باشیم. از زمان بررسی اولیه این گیم تا حالا، ما شاهد نمایش‌های مختلف و متفاوتی بوده‌ایم و همان طور که گفته شد، تاریخ انتشار گیم هم به آینده موکول شده است. در این حالت طرفداران و کاربران شرکت سونی، انتظارات فراوانی از گیم مذکور دارند. به همین علت پس از گذشت مدتی، شرکت سونی در جریان برگزاری رویداد Gamescom 2018، تصاویری جنگاه از این گیم منتشر کرده است که محیط‌ها و بخش‌های مختلف گیم را به تصویر نشان می‌دهد. این تصاویر جنگاه، از روی کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو تصویربرداری شده‌اند.

تصاویر جنگاه گیم Days Gone:

از دیگر نیوز جنگاه این گیم، می‌توان به انتشار تریلری تازه از آن اشاره کرد که با محوریت واقع‌گرایانه بودن گیم منتشر شد. برای مثال ممکن است در زمانی که بنزین موتورسیکلت شما به اتمام رسیده و تمام مناطق گیم را به دنبال یافتن بنزین هستید، مسیر مدنظر خود را فراموش کرده و در واقع در دنیای بزرگ گیم گم می‌شوید. برای مطالعه جزئیات بیشتر به اینجا مراجعه کنید.

گیم Days Gone در تاریخ ۳ اسفند ماه سال ۱۳۹۷ (۲۲ فوریه سال ۲۰۱۹ میلادی) به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

دیدگاهها مسدود است