http://buy-game.ir

Far Cry 5 | حالت New Game Plus و درجه سختی Infamous با بروزرسان جنگاه ارائه شدند

0


Far Cry 5 | حالت New Game Plus و درجه سختی Infamous با بروزرسان جنگاه ارائه شدند

شرکت یوبی‌سافت اعلام کرده است که بروزرسان نسخه ۱۰ گیم Far Cry 5، دارای حالت New Game Plus و یک درجه سختی جنگاه با عنوان Infamous است.

جنگاهترین بروزرسان گیم Far Cry 5 هم اکنون در دسترس است و گیمکنان می‌توانند پس از دانلود آن، علاوه بر بهره بردن از حالت New Game Plus در بخش تک‌نفره و یا کوآپ، درجه سختی را تا سطحی جنگاه با عنوان Infamous بالا ببرند.

حالت New Game Plus از داده‌های ذخیره (save) استفاده می‌کند و شما به واسطه این مهم، تمامی تجهیزات خود از جمله خودروها، پول، سلاح‌ها و امتیازات مهارت استفاده نشده را پس از شروع گیم جنگاه همچنان خواهید داشت. لازم به ذکر است پیشروی‌های شما در بخش‌های Challenge و Arcade نیز حذف نمی‌شوند.

اگر از سرزمین Hope County خسته نمی‌شوید و به دفعات گیم را تکرار می‌کنید، از حفظ آیتم‌ها و پیشروی خود خوشنود خواهید شد و می‌توانید هر بار قوی‌تر از قبل ظاهر شوید. اگر هم به دنبال یک شکنجه اساسی هستید، توصیه می‌کنیم از درجه سختی Infamous استفاده کنید. در این صورت میزان سلامتی دشمنان بیشتر می‌شود، آسیب‌رسانی آنها افزایش می‌یابد و در زمان‌هایی هم که شما مشغول سرک کشیدن هستید، زودتر متوجه حضورتان خواهند شد.

گیم Far Cry 5 برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در دسترس است.

دیدگاهها مسدود است