http://buy-game.ir

Fallout 76 دارای قابلیت Photo Mode است

0


Fallout 76 دارای قابلیت Photo Mode است

در این که سری گیم‌های Fallout دنیاهای مرده‌ای را به گیم‌بازان ارائه می‌دهند، شکی نیست. از طرفی دیگر زیبایی و طراحی بی نظیر آن را هم نمی‌توان انکار کرد. Fallout یکی از بهترین طراحی‌های هنری را در حیطه‌ی طراحی جهان آزاد دارد. اکنون می‌توانید از این دنیای بی‌آب و علف ولی زیبا با قابلیت Photo Mode عکس‌هایی به یادگاری بردارید. در طی مراسم QuakeCon شرکت بتسدا (Bethesda) اعلام کرد که گیم Fallout 76 از قابلیت Photo Mode پشتیبانی می‌کند. این قابلیت با تعداد زیادی کادر، فیلتر‌های رنگی و استایل‌های خاص برای شخصیت شما همراه است.

قابلیت Photo Mode به شما این اجازه را می‌دهد که برای عکس‌برداری، دوربین را جلو و عقب ببرید و همچنین می‌توانید حالت صورت و استایل شخصیتتان را تغییر دهید و یا حتی آن‌ را به کلی از عکستان حذف کنید. همچنین می‌توانید فیلتر عکس را عوض کنید و مثلا به عکستان حالتی قدیمی مانند ببخشید.

نکته‌ی جالب این است که عکس‌های شما بی‌استفاده نمی‌مانند. عکس‌هایی که شما در طول گیم از خودتان و یا از منظره‌ای می‌گیرید، در طول مدت بارگذاری مراحل به نمایش درخواهند آمد و شما می‌توانید از عکس‌هایی که در طول گیم گرفته‌اید لذت ببرید.

گیم Fallout 76 در ۲۳ آبان سال ۹۷ (۱۴ نوامبر ۲۰۱۸) برای کنسول های پلی‌استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاهها مسدود است