http://buy-game.ir

Earth Defense Force: Iron Rain تصاویر ۱۰۸۰p جنگاهی دریافت کرد (خطر عنکبوت‌ هراسی)

0


Earth Defense Force: Iron Rain تصاویر ۱۰۸۰p جنگاهی دریافت کرد (خطر عنکبوت‌ هراسی)

به تازگی شرکت D3 تصاویر متعدد و جنگاهی را از عنوان در دست ساخت خود، یعنی Earth Defense Force: Iron Rain منتشر کرده است که گونه‌های مختلفی از دشمنان  ماموران EDF را به همراه برخی شخصیت‌های اصلی گیم، به نمایش می‌گذارند.

توجه: اگر مبتلا به عنکبوت‌ هراسی هستید، از مشاهده‌ی ادامه‌ی خبر خودداری کنید.

اکثر این تصاویر، شامل دشمنان عنکبوتی گیم مانند “عنکبوت‌های گرگی” و “بچه عنکبوت‌ها” می‌شوند. البته دشمنان غول‌پیکر مکانیکی نیز در این تصاویر حضور دارند که با نام “Gargants” شناخته می‌شوند. جدا از این‌ها اما به نظر می‌رسد نیروهای EDF همچنان باید مراقب انسان‌ها نیز باشند چراکه آن‌ها در قالب سازمانی رقیب به نام Kindred Rebellion، علاوه بر مبارزه با دشمنان، به نیروهای EDF نیز رحم نخواهند کرد.

آن‌ها شامل افرادی می‌شوند که EDF و یا سازمان‌های خصوصی نظامی دیگر را ترک کرده و به حمله‌ی ناگهانی از پایگاه زیرزمینی نظامی‌خود می‌پردازند. با این‌که سازمان Kindred Rebellion به قدرتمندی EDF نیست، اما افراد آن نمونه‌های اولیه‌ی سلاح‌های نوری قدرتمند را از راه‌های غیرقانونی به دست آورده‌اند، بنابراین از قدرت کافی برای مبارزه در شرایط برابر برخوردار هستند.

Earth Defense Force: Iron Rain در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۱۹ برای کنسول پلی‌استیشن ۴، در کشور ژاپن منتشر خواهد شد و هنوز اطلاعاتی مربوط به عرضه‌ی آن در بازارهای غربی در دسترس نیست اما احتمال می‌رود مانند گیم‌های گذشته‌ی این مجموعه، برای این بازارها نیز عرضه شود. در ادامه می‌توانید تصاویر منتشر شده را مشاهده کنید:

دیدگاهها مسدود است