http://buy-game.ir

Battlefield V تاخیر خورد | تاریخ انتشار جنگاه اعلام شد

0


Battlefield V تاخیر خورد | تاریخ انتشار جنگاه اعلام شد

دایس (DICE) در اقدامی عجیب، تاریخ انتشار Battlefield V که قرار بود ۱۹ اکتبر سال جاری عرضه شود را به بیستم نوامبر موکول کرد. اسکار گابریلسون (Oskar Gabrielson)، مدیر کل دایس، دلیل این تاخیر را بهینه‌سازی هسته‌ی گیم‌پلی و نیز ارائه کامل مدل سرویس زنده Tides of War اعلام کرد.

در ادامه متن کامل اعلامیه دایس در این خصوص را ملاحظه می‌کنید:

امروز اعلام می‌کنیم که Battlefield V تاریخ انتشار جنگاهی دارد: ۲۰ نوامبر ۲۰۱۸٫ در ادامه می‌خواهم شما را در مورد دلیل این کار در جریان بگذارم.

در طول تابستان، ده‌ها هزار گیم‌بازان، نسخه آلفای محدود گیم را تجربه کردند و نیز در رویدادهای E3 و Gamescom این عنوان ارائه شد. ما مفتخریم که جایزه بهترین عنوان چندنفره را در هر دو رویداد دریافت کردیم.

شما به ما گفتید که شاهد افزایش تمرکز برروی تجربه‌ی squad و نیز بازسازی سیستم حرکتی گیم‌باز بوده‌اید و ما بازخوردهای مثبت فراوانی برای بهبود کنترل سلاح‌ها دریافت کردیم.

شما همچنین ما را تشویق کرنگاه تا بهبودهایی قابل توجه را در هسته گیم‌پلی ایجاد کنیم؛ از جمله میزان سرعت گیم‌پلی، بهبود میدان نگاه سربازان و کاهش حساسیت گیم‌باز. شما بازتابی از این موارد را در نسخه بتای نامحدود گیم که ۶ سپتامبر (۱۵ شهریور ماه) شروع می‌شود، خواهید نگاه.

ما معتقدیم که یکی از بهترین عناوین Battlefield را در اختیار داریم. عنوانی که سفری حماسی از طریق بخش تک‌نفره War Stories، تجربه‌ای عمیق در بخش چندنفره، بخش بتل‌رویال، به همراه Tides of War، سرویس زنده جنگاه ما را ارائه می‌دهد. سفری در میان صحنه‌های مختلف جنگ جهانی دوم که هدف آن گرد هم آوردن جامعه گیم‌بازان است.

با نزدیک شدن به آغاز بتای نامحدود گیم، خوشحالیم که میلیون‌ها نفر از شما، در تجربه‌ی گیم به ما ملحق می‌شوند و ما کاملا منتظریم که بازخوردهایی بیشتر را در ادامه مسیر دریافت کنیم.

و این دلیل تاخیر خوردن تاریخ انتشار گیم است. ما قصد داریم تا از زمان بیشتری برای ایجاد بهبودهای نهایی در هسته گیم‌پلی استفاده کنیم و اطمینان حاصل کنیم که از نهایت ظرفیت Tides of War استفاده شود.

می‌دانیم که تاخیر خوردن تاریخ انتشار بدین معنی است که کمی بیشتر باید برای گیم صبر کنید؛ با این وجود ما قصد داریم زمان بیشتری را صرف کنیم تا مطمئن شویم همه چیز به درستی پیش می‌رود.

شاید این تاخیر بدین معنی باشد که حالت Combined Arms در زمان عرضه در دسترس خواهد بود. همچنین این تاخیر می‌تواند فرصت کافی برای بهینه‌سازی ویژگی‌های NVIDIA RTX را بوجود آورد. دایس حال فرصت کافی را برای ایجاد تغییرات در جهت بهبود عملکرد فنی گیم در اختیار دارد.

اما برای کسانی که تشنه‌ی تجربه جنگ جهانی دوم هستند، نسخه بتای نامحدود تا چند روز دیگر (۱۵ شهریور) عرضه خواهد شد.

Battlefield V در تاریخ سه‌شنبه ۲۹ آبان ماه ۱۳۹۷ (۲۰ نوامبر ۲۰۱۸ میلادی) برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌ باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. محمد آریامقدم در بخش مقالات اولین نگاه، نگاهی نخست به Battlefield V داشته است که می‌توانید این مقاله را در اینجا دنبال کنید. برای پیگیری سایر نیوز مربوط به گیم، به این آدرس مراجعه نمایید.

دیدگاهها مسدود است