http://buy-game.ir

Battlefield V: بخش Combined Arms نیز در زمان انتشار در دسترس نخواهد بود

0


Battlefield V: بخش Combined Arms نیز در زمان انتشار در دسترس نخواهد بود

براساس اطلاعات منتشر شده از سوی وب‌سایت رسمی عنوان Battlefield V، یکی دیگر از بخش‌های جنگاه گیم نیز از ابتدا در دسترس نخواهد بود.

زمان زیادی تا انتشار آخرین نسخه از سری محبوب Battlefield باقی نمانده است و بسیاری از هواداران از این موضوع هیجان‌زده هستند ولی این موضوع که برخی از امکانات گیم از ابتدا در دسترس نخواهند بود، کمی ناامیدکننده است. استودیوی دایس در گذشته اعلام کرده بود که بخش‌های شخصی‌سازی وسایل نقلیه و حالت بتل رویال گیم در زمان عرضه‌ی گیم در دسترس نخواهند بود. این استودیو امروز اعلام کرد که علاوه بر قسمت‌های ذکر شده، بخش چندنفره‌ی جنگاه گیم یعنی Combined Arms هنوز برای عرضه آماده نیست و در زمان عرضه‌ی گیم در دسترس نخواهد بود. این خبر امروز برروی وب‌سایت رسمی گیم Battlefield V منتشر شده است.

با توجه به این موضوع، این سوال مطرح می‌شود که چرا این نسخه از سری Battlefield با این حجم از مشکلات روبه‌رو شده است. اخیرا نیز اعلام شده بود این عنوان در زمینه‌ی پیش‌فروش بسیار ضیعف عمل کرده است. قطعا فروش ضعیف این عنوان کمکی به توسعه‌ی سریع‌تر بخش‌های غایب نخواهد کرد. علاوه بر این، براساس آمار منتشر شده از یک نظرسنجی، برای بسیاری از گیم‌بازان عناوین بزرگ دیگری همچون Red Dead Redemption 2 و Call of Duty Black Ops 4 نسبت به آخرین نسخه‌ی Battlefield اولویت دارد و این خبر خوبی برای استودیوی سازنده نیست.

باید منتظر ماند و نگاه آیا این عنوان می‌تواند در حد انتظارات استودیوی سازنده و شرکت الکترونیک آرتس ظاهر شود و یا همانند نسخه‌ی دوم سری Titanfall با شکست مواجه می‌شود. عنوان Battlefield V در تاریخ ۲۷ مهر ماه ۱۳۹۷ (۱۹ اکتبر سال ۲۰۱۸ میلادی) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. به علاوه گیم‌بازانی که نسخه‌ی Deluxe گیم را پیش‌خرید کنند، می‌توانند سه روز زودتر از دیگران به تجربه‌ی این عنوان بپردازند.

دیدگاهها مسدود است