http://buy-game.ir

‌تریلرهای جنگاه The Quiet Man، داستان و مبارزات این گیم را نشان می‌دهند

0


‌تریلرهای جنگاه The Quiet Man، داستان و مبارزات این گیم را نشان می‌دهند

شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) در ماه ژوئن میلادی اعلام کرد که در ماه آگست، شاهد انتشار اطلاعات جنگاهی از گیم The Quiet Man خواهیم بود. اینک که در این ماه هستیم، این شرکت ژاپنی به وعده‌های خود عمل کرده است و توانسته‌ایم اطلاعات جنگاهی از گیم‌پلی و داستان این گیم بدست آوریم. در حال حاضر، دو تریلر جنگاه از عنوان مورد انتظار The Quiet Man منتشر شده است که یکی برروی داستان و دیگری برروی بخش مبارزات آن تمرکز دارد.

نخستین ویدئوی این گیم « Silence Rings The Loudest» نام دارد که برروی داستان گیم The Quiet Man تمرکز دارد؛ هرچند که همچنان رازآلود است و جزئیات زیادی از آن فاش نمی‌کند. با توجه به اطلاعاتی که در دست داریم، می‌توانیم بگوئیم که داستان این گیم درباره «انتقام» است. این ویدئوی خیلی کوتاه است و امیدواریم در آینده، شرکت اسکوئر انیکس نمایش‌های طولانی‌تری از داستان گیم مورد بحث به اشتراک بگذارد.

دومین ویدئوی گیم The Quiet Man نیز سیستم مبارزات آن را به تصویر می‌کشد. این ویدئو نیز مانند تریلر قبلی این گیم، بسیار کوتاه و در حدود ۴۰ ثانیه است. پروتاگونیست اصلی این گیم که دین (Dane) نام دارد، به زیبایی به مبارزات تن به تن با دشمنانش می‌پردازد و با حرکات تمام‌کننده سینمائی، کار آن‌ها را تمام می‌کند.

در ادامه می‌توانید دو ویدئوی مورد بحث را از زیر مشاهده و در صورت تمایل آن را دریافت کنید. گیم The Quiet Man برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دست ساخت و توسعه قرار دارد. متاسفانه اسکوئر انیکس هنوز صحبتی در خصوص تاریخ عرضه این گیم نکرده است. در راستای دیگر نیوز مرتبط با این گیم، می‌توانید از این نشانی، نخستین تریلر از گیم‌پلی The Quiet Man را مشاهده کنید. همچنین مدتی پیش شاهد انتشار تصاویر و جزئیات جنگاهی از آن نیز بودیم.

ویدئوی نخست

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

ویدئوی دوم

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

دیدگاهها مسدود است