http://buy-game.ir

یک عنوان جنگاه برای Sega Mega Drive عرضه خواهد شد

0


یک عنوان جنگاه برای Sega Mega Drive عرضه خواهد شد

کنسول قدیمی و خاطره‌انگیز Sega Mega Drive هنوز پس از گذشت ۳۰ سال، از سوی هواداران فراموش نشده و گیم‌های جنگاهی برای این کنسول عرضه خواهد شد.

گیم Tanglewood، که در سبک ۱۶ بیتی و پلتفرمر توسعه یافته است، در تاریخ ۱۴ آگوست (۲۳ مرداد) برای کنسول قدیمی سگا منتشر خواهد شد. در این گیم شما در نقش یک روباه به نام Nymn قرار می‌گیرید و باید از پس مشکلاتی که در جنگل تاریک Tanglewood با آن‌ها مواجه می‌شوید، برآیید و به سلامت از این جنگل عبور کنید.

گیم Tanglewood به صورت فیزیکی و در همان جعبه‌های همیشگی که برای هر گیم‌باز قدیمی آشناست، به بازار عرضه خواهد شد. این گیم برروی کنسول‌های تمامی مناطق اجرا شده و محدود به هیچ منطقه‌ی خاصی نخواهد بود. توسعه‌دهنده‌ی این عنوان، Big Evil Corp اعلام کرده است که این نسخه‌ی فیزیکی و نوستالژیک تنها در اختیار حامیان مالی این استودیو قرار خواهد گرفت. این افراد از طریق کمپین کیک‌استارتر ۵۴ هزار یورو به این استودیو کمک مالی کرده‌اند.

جالب است بدانید، این عنوان توسط همان سخت‌افزار و کیت توسعه‌ی اصلی Sega Mega Drive توسعه یافته است. آقای مت فیلیپس (Matt Philips)، توسعه‌دهنده‌ی این گیم، در گذشته با شرکت‌هایی همچون Travellers Tale و Crytek همکاری داشته است. ایشان برای توسعه‌ی این گیم، از همان سخت‌افزارهای قدیمی و زبان برنامه‌نویسی که در گذشته برای توسعه‌ی عناوین این کنسول کاربرد داشته، استفاده کرده است. به همین دلیل این گیم باید همان حس و حال و خاطرات خوب عناوین دهه‌ی ۹۰ میلادی را برای شما زنده کند.

ویدئوی زیر گیم‌پلی این عنوان را به نمایش می‌گذارد.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

دیدگاهها مسدود است