http://buy-game.ir

یوبی‌سافت عنوان Rainbow Six Siege را برروی نینتندو سوییچ منتشر نخواهد کرد

0


یوبی‌سافت عنوان Rainbow Six Siege را برروی نینتندو سوییچ منتشر نخواهد کرد

آقای ایو گیلیمات (Yves Guillemot)، مدیرعامل یوبی‌سافت (Ubisoft)، پیش‌تر اعلام کرده بود که این شرکت فرانسوی یکی از طرفداران بزرگ نینتندو و کنسول جنگاه آن‌ها است. یوبی‌سافت این موضوع را با انتشار عنوان عالی  Mario + Rabbids Kingdom Battle ثابت کرد و همچنین برنامه دارد تا گیم Starlink: Battle for Atlas را با حضور شخصیت Starfox منتشر کند.

با توجه به رابطه خوبی که در حال حاضر بین یوبی‌سافت و نینتندو برقرار است، یک سوال تکراری اما مهم مطرح می‌شود؛ آیا نینتندو سوییچ عناوینی مانند Assassin’s Creed و Rainbow Six را دریافت خواهد کرد؟ در طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت Metro GameCentral، از آقای الکساندر رمی (Alexandre Remy)، کارگردان Rainbow Six Siege، در مورد احتمال انتشار این گیم برروی کنسول ترکیبی نینتندو سوال شد. وی چنین پاسخ داد:

با توجه به محدویت‌های فنی و مخصوصاً نرخ فریم، این کار ممکن نیست؛ ۶۰ فریم بر ثانیه بودن و تخریب پذیری محیط به CPU فشار می‌آورد و سوییچ آن کنسول نینتندو نیست که گیم را دریافت می‌کند.

در راستای دیگر نیوز مربوط به یوبی‌سافت و نینتندو سوییچ باید اعلام کنیم که روند توسعه نسخه نینتندو سوییچ Steep متوقف شده است. اما با این‌ حال دو عنوان محبوب Child of Light 2 و Valiant Hearts: The Great War برای کنسول ترکیبی نینتندو عضه خواهند شد.

عنوان Rainbow Six Siege در حال حاضر برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

دیدگاهها مسدود است