http://buy-game.ir

گیم Spacelords هم‌اکنون به صورت رایگان در دسترس است

0


گیم Spacelords هم‌اکنون به صورت رایگان در دسترس است

در جنگاهترین نیوز منتشر شده از گیم Spacelords با همکاری استودیو توسعه‌ دهنده‌ MercurySteam، این گیم از حالا به صورت رایگان برای کاربران در دسترس خواهد‌ بود، همچنین خط چهارم داستانی این گیم که به صورت جداگانه منتشر شده بود، با نام Council Apocalypse، از امروز در دسترس است.

بعد از اعلام رسمی خبر راه‌اندازی دوباره رانندگان سیاره شکسته (Raiders of the Broken Planet) در گیم Spacelords توسط استودیو توسعه دهنده این گیم یعنی MercurySteam، امروز اعلام کرد که گیم Spacelords از امروز برای تمام کاربران کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس‌وان و رایانه‌های شخصی به صورت رایگان در دسترس می‌باشد. اخیرا کارگردان هنری این گیم جورج بندیتو (Jorge Benedito) در مصاحبه‌ای که با وب‌سایت DualShockers انجام داده است درباره اینکه چگونه زمانی که در غرب بوده او، تحت تاثیر اثر هنری خود یعنی گیم Spacelords قرار گرفته است. همچنین مصاحبه دیگری با انریک آلوارز (Enric Álvarez) رئیس استودیو MercurySteam، توسط وب‌سایت DualShockers درباره تغییراتی که این استودیو در آینده انجام خواهد داد و بررسی رایگان شدن این گیم از امروز انجام شده است. با انتقال این گیم به حالت رایگان (Free to play) گیم Spacelords متحمل اصلاحات کاملی در سیستم خود شد. با کامل شدن این اصلاحات، این سیستم پیشرفته خود را برای استقبال از گیمکنان حرفه‌ای و تازه کار آماده می‌کند. وقتی که گیم را برای اولین بار شروع می‌کنید، تازه‌ واردان به یکی از چهار بخش داستانی دسترسی خواهند داشت و قبل از اینکه بخش بعدی را شروع کنیدبایدبخش قبلی را به پایان برسانید.

انریک آلوارز رئیس استودیو سازنده این گیم اعلام کرد:

استفاده از گیم Spacelords در بخش حالت رایگان یا free to play حاصل تلاش استودیو‌های مستقلی مثل استودیو MercurySteam است.تغییراتی که بر روی تمام قسمت‌های گیم انجام شد همان چیزی بود که طرفدارن این گیم می‌خواستند و تولید چهار بخش داستانی طولانی مدت که این تلاش مستمر نشان دهنده تعهد استودیو MercurySteam، به گیم Spacelors و جامعه وفادار آن می‌باشد. و این تازه آغاز کار است، ما در حال حاضر برنامه‌ای برای اضافه کردن محتوایی جنگاه به گیم در ماه‌های آینده داریم. ما از طرفداران وفاداری که تا به حالا از گیم حمایت کردند سپاسگزاریم و به لطف بازخورد خوبی که از طرف شما داشتیم، گیم Spacelords اکنون گیم بهتری است و جزئی از جامعه ماست.

گیم Spacelords هم‌‌اکنون برای پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس‌وان، استیم و ویندوز ۱۰ در دسترس می‌‎باشد. بخش چهارم داستانی این گیم نیز با نام Council Apocalypse از امروز در دسترس عموم قرار می‌گیرد. استودیو  MercurySteam قول داده که در ماه‌های آینده محتواهای جنگاهی نظیر شخصیت‌های جنگاه، اسلحه‌های جنگاه و پوسته (Skin) جنگاه به گیم به این گیم اضافه خواهد شد.

در ادامه می‌توانید چند تصویر از این گیم را مشاهده کنید:

 

دیدگاهها مسدود است