http://buy-game.ir

گیم God Of War بیش از ۷۰۰ خط دیالوگ درون قایق دارد

0


گیم God Of War بیش از ۷۰۰ خط دیالوگ درون قایق دارد

گیم God Of War قطعا جزو بهترین عناوین عرضه شده تا به اکنون است. تمامی قسمت‌های گیم در بالاترین سطح ممکن هستند. داستان و شخصیت‌پردازی گیم نیز از این قاعده خارج نیستند. 

در طی انجام مراحل گیم شما زمان زیادی را در قایق می‌گذرانید و البته بخش مهمی از شخصیت‌پردازی، توصیف رابطه‌ی کریتوس و پسرش و بسیاری از لحظات احساسی و هیجان‌انگیز گیم در قایق اتفاق می‌افتد. اکنون استودیو سانتامونیکا (Santa Monica) اطلاعاتی در مورد این گیم و بخش‌های قایق‌رانی این عنوان منتشر کرده‌است که در قسمت پایین آن‌ها را مشاهده می‌کنید.

  • بیش‌تر از ۶۰۰ انیمیشن برای حرکات کریتوس و آترئوس در قایق وجود دارد.
  • بیش از ۷۵۰ خط دیالوگ برای سفر‌های دریایی گیم وجود دارد.
  • سرزمین آلفهایم (Alfheim) قایق مخصوص خود را نسبت به دیگر دنیاها دارد.
  • چراغ جلوی کنترلر شما هنگامی که در حال سفر برروی آب هستید به رنگ آبی در می‌آید.
  • بعد از بدست آوردن Mimr، هر بار کریتوس با یک انیمیشن جنگاه وارد قایق می‌شود.

سانتامونیکا نکته‌ی دیگری را نیز در مورد شخصیت Mimir بیان کرد. طبق گفته‌های این استودیو دیالوگ‌های این شخصیت به صورت یک‌جا ضبط نشده‌اند بلکه این دیالوگ‌ها در بخش‌های کوچک تهیه‌ شده‌ و در انتها، این قطعات به هم متصل شده‌اند. با این کار شخصیت Mimir دقیقا می‌داند زمانی که شما به قایق برمی‌گرنگاه داستان خود را از کدام نقطه باید ادامه بدهد و هیچ‌گاه دیالوگ‌های تکراری نمی‌گوید.

گیم God Of War در ۳۱ فروردین سال ۹۷ (۲۰ آپریل ۲۰۱۸) برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شد و توانست امتیاز متای فوق‌العاده‌ی ۹۴ را از منتقدین کسب کند.

دیدگاهها مسدود است