http://buy-game.ir

گیم های رایگان ماه آگَست پلی‌استیشن پلاس مشخص شد

0


گیم های رایگان ماه آگَست پلی‌استیشن پلاس مشخص شد

ماه آگَست نیز به تازگی آغاز شده است و کاربران پلی‌استیشن پلاس بسیار کنجکاوند که سونی در ماه آگَست چه گیم‌های رایگانی را برای مشترکین این سرویس در نظر گرفته است. در ماه آگَست دیگر خبری از گیم های انحصاری نیست و این بار شاهد حضور دو گیم Mafia 3 و Dead by Daylight در لیست عناوین رایگان پلی‌استیشن پلاس هستیم. 

شرکت سونی به تازگی از لیست گیم‌های رایگان ماه آگَست پلی‌استیشن پلاس رونمایی کرده است. در حالی که به حضور گیم‌های انحصاری سونی در این لیست عادت کرده بودیم، در ماه آگَستدیگر خبری از آن‌ها نیست و این بار دو گیم Mafia 3 و Dead by Daylight به صورت رایگان برای کاربران پلی‌استیشن پلاس در دسترس خواهند بود.

گیم Mafia 3 داستان فردی به نام لینکلِن کِلِی را روایت می‌کند که از جنگ ویتنام بازگشته است تا زندگی جنگاهی را در New Bordeaux آغاز کند اما کشته شدن سم لینکلن و دیگر دوستان وی باعث می‌شود تا وی به دنبال گرفتن انتقام از سال مارکانو، رییس مافیا باشد.

Dead by Daylight نیز یک گیم چند نفره‌ی ۴v1 است. در این گیم یکی از گیم بازان نقش قاتل سریالی را خواهد داشت و چهار نفر دیگر باید تلاش کنند تا هر طور شده از این مخمصه جان سالم به در ببرند.

کاربران پلی استیشن ۳ نیز می توانند دو گیم Bound by Flame و گیم خاطره انگیز Serious Sam ۳: BFE را بر‌روی کنسول خود تجربه کنند. سونی در ماه آگَست کاربران پلی‌استیشن ویتا را نیز فراموش نکرده است و کاربران پلی‌استیشن پلاس قادر خواهند بود تا دو گیم Draw Slasher و Space Hulk  را به صورت رایگان تجربه کنند.

در نهایت اگر دارای هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی آر و از مشترکین پلی‌استیشن پلاس هستید قادر خواهید بود گیم ترسناک واقعیت مجازی Here They Lie را به صورت رایگان دانلود و از تجربه‌ی آن لذت ببرید. البته گیم Knowledge is Power نیز این ماه رایگان است اما برای تجربه‌ی آن به گوشی موبایل و اپلیکشین PlayLink app سونی احتیاج دارید. شما می‌توانید ویدیوی مربوط به بررسی و لیست کامل گیم‌های رایگان ماهآگَست پلی‌استیشن پلاس را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p 

دانلود با کیفیت ۷۲۰p 

دانلود با کیفیت ۴۸۰p 

گیم‌های رایگان پلی‌استیشن ۴

  • Mafia III
  • Dead by Daylight

گیم‌های رایگان پلی‌استیشن ۳

  • Bound By Flame
  • Serious Same 3 BFE

گیم‌های رایگان پلی‌استیشن ویتا

گیم‌های رایگان پلی‌استیشن وی آر

گیم رایگان هدیه:

در هر صورت هر هشت گیم یاد شده در تاریخ سه‌شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ (۷ آگست ۲۰۱۸) برای کاربران پلی‌استیشن پلاس در دسترس خواهند بود. پس اگر هنوز گیم‌های رایگان ماه جولای را تجربه نکرده‌اید، اکنون فرصت بسیار خوبی است.

دیدگاهها مسدود است