http://buy-game.ir

گیم‌های Quantum Break و Onrush به سرویس Xbox Game Pass خواهند آمد

0


گیم‌های Quantum Break و Onrush به سرویس Xbox Game Pass خواهند آمد

از زمان بررسی سرویس Xbox Game Pass شاهد اضافه شدن گیم‌های بسیاری به آن بوده‌ایم، به طوری که در ماه جولای تعداد گیم‌های حاضر در این سرویس به ۱۸۰ عنوان رسید. از آن زمان تا کنون گیم‌های بزرگ دیگری نظیر Fallout 4 ،Doom 2016 و Rage به این لیست اضافه شده‌اند. حال با فرا رسیدن ماه سپتامبر گیم‌های جنگاه دیگری در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

همانطور که احتمالا می‌دانید، پیشتر قرار بود که در ماه سپتامبر گیم Halo: The Master Chief Collection به سرویس Xbox Game Pass اضافه شود. این مجموعه شامل چهار نسخه از سری گیم‌های Halo می‌شود. در این نسخه گیم‌بازان علاوه بر بخش تک‌نفره به بخش چندنفره تمام این گیم‌ها دسترسی خواهند داشت. همچنین به‌روزرسانی بزرگی برای گیم منتشر خواهد شد که پشتیانی از ۴K و HDR را به آن اضافه خواهد کرد.

حال علاوه بر این گیم، دو عنوان دیگر هم به این سرویس اضافه خواهند شد. نخستین گیم Quantum Break خواهد بود. این گیم داستان محور در سبک اکشن ماجراجویی به وسیله استودیو رمدی (Remedy) به صورت انحصاری برای کنسول ایکس‌باکس وان توسعه یافته است. در کنار این گیم، عنوان Onrush هم در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. این گیم اتومبیل‌رانی آرکید به وسیله استودیو خوش ذوق کدمسترز (Codemasters) توسعه یافته است و تنها چند ماه از انتشار آن می‌گذرد. بنابراین تجربه آن خالی از لطف نخواهد بود.

با پشتیبانی خوب مایکروسافت (Microsoft) از سرویس Xbox Game Pass، هر ماه شاهد پیشرفت هر چه بیشتر آن هستیم. شما هم اکنون می‌توانید تنها با پرداخت دو دلار اشتراک این سرویس را به دست آورید.

دیدگاهها مسدود است