http://buy-game.ir

کوجیما تصویر جنگاهی از فیلمبرداری گیم Death Stranding منتشر کرد

0


کوجیما تصویر جنگاهی از فیلمبرداری گیم Death Stranding منتشر کرد

هیدئو کوجیما، کارگردان گیم Death Stranding، تصویر جنگاهی از فیلمبرداری صحنه‌ای برای گیم Death Stranding منتشر کرد.

بیش از ۲ سال است که از رونمایی رسمی گیم Death Stranding در E3 2016 می‌گذرد اما همچنان چیز زیادی از این عنوان نمی‌دانیم. کارگردان مشهور این گیم یعنی هیدئو کوجیما همچنان اطلاعات زیادی جز تصاویری از فیلمبرداری و تریلر‌های مرموز از این گیم به اشتراک نگذاشته است. هیدئو کوجیما در روز گذشته تصویری از فیلمبرداری صحنه‌ای برای این گیم منتشر کرد اما اطلاعاتی در این رابطه به اشتراک نذاشت.

این تصویر از استودیو فیلمبرداری گیم Death Stranding گرفته شده است و مشخص نیست که کوجیما چه صحنه‌ای از گیم را فیلمبرداری کرده است. هواداران از این همه پنهان کاری و اطلاعات مبهم خسته شده‌اند و منتظر انتشار یک گیمپلی و یا اطلاعات روشن و واضح از این گیم هستند. مشخص نیست که هیدئو کوجیما چرا هنوز اطلاعات واضحی از این گیم منتشر نمی‌کند. مشخص نیست این عنوان در چه مرحله‌ای از ساخت قرار دارد و هواداران امیدوار هستند که در آینده شاهد اطلاعات یا گیمپلی‌ای از این گیم باشند.

گیم Death Stranding در تاریخی نامشخص بصورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. شما می‌توانید اطلاعات مربوط به این عنوان را در اینجا مشاهده نمائید.

دیدگاهها مسدود است