http://buy-game.ir

نقدها و نمرات گیم Madden NFL 19 منتشر شد

0


نقدها و نمرات گیم Madden NFL 19 منتشر شد

گیم Madden NFL 19 طی روزهای آینده رسما عرضه می‌شود و حال به تازگی نقدها و نمرات این گیم نیز منتشر شده است که با یکدیگر مروری بر آن‌ها خواهیم داشت.

در میان گیم‌های ورزشی شرکت الکترونیک آرتس پس از سری FIFA، گیم فوتبال آمریکایی یا همان Madden را می‌توان محبوب‌ترین گیم ورزشی این شرکت به شمار آورد که هر ساله طرفداران مشتاق بررسی و عرضه‌ی نسخه‌ی جنگاهی از این سری هستند. در سال ۲۰۱۸ نیز به مانند هر سال شاهد عرضه‌ی نسخه‌ی جنگاهی از این سری با نام Madden NFL 19 هستیم. این گیم به مانند گذشته توسط استودیوی Tiburon ساخته شده و دومین نسخه‌ای است که با موتور گرافیکی قدرتمند فراست‌بایت توسعه می‌یابد. به گفته‌ی سازندگان در توسعه‌ی این گیم از تکنولوژی Real Player Motion استفاده شده است. این تکنولوژی باعث می‌شود تا انیمیشن‌های گیم روان‌تر و کیفیت بهتری داشته باشند. گذشته از بخش Ultimate Team و اضافه شدن ویزگی‌های جنگاهی از جمله نبردهای انفرادی به این بخش، مطمئناً گیم‌بازان بی صبرانه منتظر تجربه‌ی قسمت دوم از بخش داستانی این سری یعنی Longshot Homecoming هستند. در قسمت دوم با مراجراجویی‌های جنگاه Devin Wade در لیگ ملی فوتبال آمریکا(NFL) همراه خواهیم بود.

به تازگی نقدها و نمرات گیم Madden NFL 19 نیز منتشر شده است که با یکدیگر مروری بر آن‌ها خواهیم داشت:

Hardcore Gamer 9/10

اعمال تغییرات در گیم‌پلی و بخش Franchise، تجربه‌ی گیم را متنوع و تازه‌تر ساخته و بهبود کیفیت بصری گیم نیز باعث شده است تا Madden NFL 19 به تجربه‌ی کاملی تبدیل شود. اگرچه همچنان مشکلاتی در زمینه‌ی گیم‌پلی و دفاع از توپ وجود دارد اما استفاده از تکنیک Real Motion برای شبیه سازی جرکات گیمکنان اندکی به رفع این مشکلات کمک کرده و روش‌های جنگاهی را برای دفع توپ و شادی پس از گل امکان پذیر می کند. بخش داستانی گیم بسیار سرگرم کننده است در حالی‌که بخش Ultimate Team نیز ویژگی‌های و بخش‌‎های جنگاهی را به گیم‌بازان ارائه می‌دهد. طرفداران سر‌سخت سری Madden مطمئناً تغییرات و بهبود‌های به وجود آمده در نسخه‌ی جنگاه را تحسین خواهند کرد اما افرادی که هنوز در تجربه‌ی این گیم و خوب بودن آن شک دارند، بهتر است قبل از هر گونه قضاوت در مورد این گیم آن را یک بار تجربه کنند.

GamesRadar+ 9/10

یک کام‌بک فوق العاده برای یک سری ورزشی که سالانه عرضه می‌شود و یکی از بهترین نسخه‌های سری Madden در طول این سال‌ها

IGN ۸٫۹/۱۰

مهم‌ترین ویژگی Madden NFL 19 این است که بر خلاف نسخه‌های قبلی دیگر شاهد یک گیم تکراری نیستیم که گیم به گیم تجربه‌ی آن را سخت‌تر می‌کرد. با اضافه شدن Real Motion، حرکات گیمکنان و انیمیشن‌ها در گیم روان‌تر بوده و کیفیت بهتری دارند. به علاوه قابلیت‌های شخصی‌سازی فراوانی که در بخش Franchise وجود دارند گیم را بیش از پیش واقع گرایانه‌تر می‌سازند. سری Madden هم اکنون در بهترین جایگاه خود قرار دارد.

PlayStation LifeStyle ۸٫۵/۱۰

گیم در بسیاری از جنبه‌ها قدم رو به جلوی بزرگی بوده است که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به کنترل‌های بهتر و واقعی‌تر، روش‌های جنگاه برای تعامل با ترکیب در بخش Farnchise و ویژگی‌های جنگاه اضافه شده به بخش Ultimate Team اشاره کرد. اگرچه گاهی اوقات مشکلاتی به خصوص در رابطه با فیزیک گیم مشاهده می‌شود اما همچنان Madden NFL 19 با فاصله بهترین شبیه‌ساز فوتبال آمریکایی بر‌روی کنسول‌ها است.

Game Informer 8/10

Madden 19 ویزگی‌های آن‌چنان برجسته‌ای ندارد که من را به خود جذب کند. برخی از ویژگی‌های جنگاه گیم نیز آن‌طور که امیدوار بودم درست از آب در نیامده‌ و بسیاری از مشکلات دیگر نیز هنوز برطرف نشده‌اند اما من همچنان به دلیل گیم پلی شگفت انگیز و تجربه ای که این گیم از ورزش فوتبال آمریکایی ارائه می‌‎دهد، به تجربه‌ی آن ادامه خواهم داد.

USgamer 7/10

Madden 19 برای دومین بار توسط موتور فراست بایت توسعه می‌یابد و اگرچه گاهی اوقات مشکلات جزیی را به همراه دارد اما تجربه‌ی با ثباتی است. بهبودهای اعمال شده در انیمیشن‌ها و بخش Fracnhise بسیار برجسته‌اند اما بخش Longshot: Homecoming نسبت به سال گذشته یک قدم رو به عقب به حساب می آید. بهبودها و تغییرات اعمال شده در گیم اگرچه جالب اما بسیار کلی بوده و به گونه‌ای هستند که شاید فقط طرفداران سر سخت این سری را راضی کند.

We Got This Covered 7/10

تغییرات و بهبود‌های حاصل شده در گیم Madden NFL 19 باعث نمی‌‌شوند تا حتما این گیم را تهیه کنیم اما همچنان بهترین نسخه‌ی این سری به حساب می‌آید.

دیدگاهها مسدود است