http://buy-game.ir

نقدهای اولیه‌ی گیم Spider-Man منتشر شد

0


نقدهای اولیه‌ی گیم Spider-Man منتشر شد

در حالی که هنوز یک ماه تا انتشار گیم محبوب و مورد انتظار Spider-Man باقی مانده است حال به تازگی نقدهای اولیه این عنوان منتشر شده‌اند که با یکدیگر مروری بر آن‌ها خواهیم داشت.

گیم Spider-Man جنگاهترین پروژه‌ی استودیوی خوش‌نام اینسومنیاک گیمز است که سابقه‌ی ساخت گیم‌هایی چون Sunset Overdrive و Resistance را در کارنامه‌ی خود دارد. گیم Spider-Man در ماه سپتامبر به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه می‌شود اما به تازگی نقدهای اولیه این گیم منتشر شده‌اند که با یکدیگر مروری بر آن‌ها خواهیم داشت:

Ars Technica (نقد بر اساس تجربه‌ی چند ساعت ابتدایی گیم)

مبارزات گیم بسیار خوب است و تقریبا می‌توان آن را مشابه سری Arkham دانست. شاید ساختار گیم به مانند سری Metroid که گیم‌های ابر قهرمانی معمولا از آن الهام می‌گیرند نباشد اما گیم‌پلی گیم را می‌توان فرمولی موفق از هر گیم جهان گیم دانست که تا به حال تجربه کرده‌اید. این فرمول به دلایل خاصی مشهور است. بنابراین اگر شما به دنبال گیم‌پلی گیم با ابر قهرمان عنکبوتی( تار انداز) محبوب خود هستید، قطعاً از تجربه‌ی گیم Spider-man لذت خواهید برد اما انتظار نداشته باشید گیم فرمول موفق یاد شده ( سبک گیم‌های جهان باز ) را به چالش بکشد.

Digital Trends(نقدهای اولیه)

اگرچه داستان مبارزات و به طور کلی گیم‌پلی گیم Spider-Man تحسین برانگیز است اما طراحی شهر نیویورک و ویژگی‌های بصری آن چنگی به دل نمی‌زند.

EGM (نقد بر اساس تجربه‌ی یک ساعت ابتدایی گیم)

گیم Spider-Man و قسمت‌های آغازین داستان آن در عین حال که تجربه‌ی جنگاهی است اما احساس می‌کنید کاملا آشنا است.

Eurogamer ( نقد بر اساس تجربه‌ی دو ساعت ابتدایی گیم)

نهایتا همه چیز دست به دست هم داده است تا Spider-Man به یک تجربه‌ی فوق‌العاده تبدیل شود. تجربه‌ی دو ساعت آغازین گیم من را به یاد زمانی انداخت که برای نخستین بار گیم Arkham Asylum را تجربه کردم و یا زمانی که برای تماشای فیلم سینمایی Guardians of the Galaxy به سینما رفتم.

Game Informer (نقد بر اساس تجربه ۱ الی ۴ ساعت اغازین گیم)

تجربه‌ی من از گیم Spider-Man در یک جمله‌ی کوتاه خلاصه می‌شود: پر هیجان؛ بسیار پر هیجان.

GameSpot

قسمت‌های آغازین گیم من را مشتاق کرد تا به تجربه‌ی آن ادامه دهم تا حتی اگر شده کمی بیشتر در جهان گیم گشت و گذار کنم زیرا این گیم به طور کلی نظر من را در ارتباط با دنیای ابرقهرمانی مارول به طور کلی تغییر داد. ای کاش می‌توانستم آن برج‌ها را فراموش کنم.

IGN

از آخرین باری که یک گیم از سری Spider man را تجربه و از آن لذت بردم، مدت طولانی می‌گذرد و این نسخه‌ی جنگاه نیز بسیار کامل به نظر می‌رسد. گشت و گذار در دنیای گیم فوق العاده لذت بخش است. پیتر پارکر نیز شخصیت بسیار شوخ طبعی است که کاملاً با هویت این شخصیت سازگاری دارد.

VideoGamer

دنیای گیم Spider-Man از گیم‌های جهان گیم الهام گرفته شده است که ۱۰ سال از انتشار آن‌ها می‌گذرد اما با این حال معلق ماندن در آسمان قبل از این‌که به وسیله‌ی تار اندازی میان ساختمان‌ها و بناهای شهر جابجا شوید، واقعا لذت بخش است؛ دقیقاً به مانند گیم‌پلی روان و هیجان انگیز گیم.

گیم Marvel’s Spider-Man در تاریخ ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ (۷ سپتامبر ۲۰۱۸) به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود. به محض انتشار نقد های بیشتر و نمرات گیم Marvel’s Spider-Man، جزییات جنگاه را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. با ما همراه باشد.

دیدگاهها مسدود است