http://buy-game.ir

نسخه دمو Valkyria Chronicles 4 برای کنسول‌ها منتشر شد

0


نسخه دمو Valkyria Chronicles 4 برای کنسول‌ها منتشر شد

شرکت سگا به تازگی نسخه دمو عنوان نقش ‌آفرینی ژاپنی Valkyria Chronicles 4 را برروی تمام کنسول‌ها عرضه کرده است. لازم به ذکر است که پیشرفت گیم‌بازان در نسخه دمو، به گیم اصلی منتقل خواهد شد.

در حال حاضر این نسخه برای کنسول ‌اکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد و نسخه مربوط به کنسول‌های دیگر نیز به زودی برای تمام مناطق منتشر خواهد شد. شما می‌توانید نسخه دمو این عنوان را از فروشگاه دیجیتالی نینتندو، فروشگاه ‌اکس‌باکس و پلی‌استیشن دریافت کنید؛ متأسفانه سگا توضیحی در مورد نسخه رایانه‌های شخصی نداده است.

گیم‌بازان می‌توانند قسمت مقدمه و دو بخش اول گیم را در این دمو تجربه کنند. همچنین مراحل انحصاری خاصی نیز در این نسخه قرار داده شده‌ که در عنوان اصلی قابل گیم نیستند. همان‌طور که پیش‌تر گفتیم، شما می‌توانید پیشرفت خود را به گیم اصلی انتقال دهید و با این‌کار تعدادی آیتم خاص را دریافت کنید.

همچنین باید اضافه کنیم که امکان پیش خرید دیجیتالی Valkyria Chronicles 4 نیز برروی تمام پلتفرم‌ها و مناطق در دسترس قرار گرفته است. کسانی که این گیم را پیش‌ خرید کنند، می‌توانند به مأموریت “A Captainless Squad” دسترسی پیدا کنند؛ این مأموریت در ماه اکتبر، به عنوان یک بسته الحاقی جداگانه و با قیمت ۴/۹۹ دلار عرضه خواهد شد.

عنوان Valkyria Chronicles 4 در تاریخ سه شنبه ۳ مهر ماه ۱۳۹۷ (۲۵ سپتامبر ۲۰۱۸ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. این گیم در دو نسخه معمولی و  the Memoirs of Battle edition عرضه می‌شود؛ قیمت این نسخه‌ها به ترتیب ۵۹/۹۹ دلار و ۹۹/۹۹ دلار است.

دیدگاهها مسدود است