http://buy-game.ir

میزان فروش God of War فراتر از حد انتظارات سونی بوده است

0


میزان فروش God of War فراتر از حد انتظارات سونی بوده است

در طول کنفرانس مالی شرکت سونی که روز گذشته برای سهام‌داران و تحلیلگران برگزار شد و خبر از فروش بی‌نظیر کنسول پلی‌استیشن داد، هیروکی توتوکی (Hiroki Totoki)، مدیر ارشد مالی این شرکت، اطلاعات جالبی از عملکرد گیم‌های پلتفرم‌ پلی‌استیشن منتشر کرد.

طبق این اطلاعات، عملکرد عنوان God of War به شکل قابل‌ ملاحظه‌ای فراتر از انتظارات از قبل پیش‌بینی‌ شده‌ی سونی برای فروش عناوین نرم‌افزاری کنسول پلی‌استیشن ۴ واقع شده است. عنوان فرست پارتی استودیو سانتا مونیکا (Santa Monica) در پایان کنفرانس، به عنوان دلیل اصلیِ تجنگاه نظر در پیش‌بینی میزان سود این شرکت از بخش گیم‌ها و سرویس‌های شبکه‌ای بررسی شده است. در کنار این عنوان، گیم‌های بررسی شده در رویداد E3 2018 نیز با بازخوردهای بسیار خوبی مواجه شده‌اند. همچنین مشخص شد که میزان سود به دست آمده از طریق گیم‌های ترد پارتی نیز، فراتر از حد انتظارات سونی بوده است.

همچنین توتوکی به توضیح دلیل کاهش جزئی مشترکان پلی‌استیشن پلاس در سه ماهه‌ی اخیر پرداخت. او اشاره کرد که تفاوت به‌وجود آمده خیلی بزرگ نیست اما در طول سه ماه‌ی قبل، چندین گیم چندنفره منتشر شدند که عامل اصلی افزایش مشترکان پلاس بودند و پس از آن نیز طبیعاتاً اعداد مربوط به سه‌ ماه‌ی اخیر، با آن‌ها مقایسه شد. البته در ماه‌های پیش رو، گیم‌های چندنفره‌ی بزرگی مانند Call of Duty: Black Ops 4 و Battlefield V منتشر خواهند شد که می‌توانند سبب افزایش دوباره‌ی تعداد مشترکین پلاس شوند.

عنوان God of War هم‌اکنون به صورت انحصاری برروی پلتفرم پلی‌استیشن ۴ در دسترس می‌باشد و اگر مایل به دریافت اطلاعات بیشتری از این عنوان هستید، می‌توانید نقد و بررسی متنی و ویدئویی این گیم که توسط سعید آقابابایی تهیه شده‌اند را مطالعه و مشاهده کنید.

دیدگاهها مسدود است