http://buy-game.ir

فروش NBA 2K18 به ۱۰ میلیون نسخه رسید

0


فروش NBA 2K18 به ۱۰ میلیون نسخه رسید

NBA 2K18 بزرگترین عنوان ورزشی ۲K تا به امروز است. حال به تازگی این ناشر از رسیدن گیم به دستاوردی جنگاه در این سری خبر داد.

۲K اعلام کرد که فروش جهانی NBA 2K18 به ۱۰ میلیون نسخه رسیده است. این ناشر اعلام کرد که گیمکنان به انجام ۲ میلیارد گیم در این نسخه پرداخته‌اند. همچنین زمان سپری شده در گیم بیش از ۷۰ هزار سال است.

با توجه به این اطلاعات، NBA 2K18 موفق شده تا با ثبت رکوردی جنگاه، فروش کلی این سری را به بیش از ۸۰ میلیون نسخه برساند. بنابراین این سری پرفروش‌ترین عنوان ورزشی رشته بسکتبال به حساب می‌آید.

بنابر گفته‌ استراوس زلنیک (Strauss Zelnick) مدیرعامل شرکت تیک تو (Take-Two)، عنوان NBA 2K18 پرفروش‌ترین گیم این سری تا به امروز می‌باشد.

NBA 2K18 پرفروش‌ترین عنوان ورزشی ما تا به امروز است که باید به ویژوال کانسپت (Visual Concepts) برای این کار نوآورانه و دشوار، خسته نباشید گفت. این نشان از توانایی استودیو سازنده در پیشبرد و بهبود مستمر یک سری سالانه دارد که با به کار بردن راه‌های جنگاه و هیجان انگیز، به دنبال جذب نظر گیمکنان بیشتری است.

در همین راستا گِرگ توماس (Greg Thomas) رئیس استودیو ویژوال کانسپت اعلام کرد که بدون اشتیاق سازندگان برای توسعه یک گیم، رسیدن به چنین دستاوردی امکان‌پذیر نخواهد بود.

بدون اشتیاق فوق‌العاده، جاه‌طلبی و تعهد کامل تیم سازنده در ویژوال کانسپت، رسیدن به چنین دستاورد بزرگی امکان‌پذیر نبود. این موضوع که تلاش و آرزو تیم سازنده برای دستیابی به طرفداران بسیاری در سطح جهان محقق شده، بسیار هیجان‌انگیز است. و در حال حاضر ما به دنبال تنظیم معیار‌های جنگاه برای NBA 2K19 هستیم.

درحالی که NBA 2K18 به رکورد فوق‌العاده‌ای دست یافته است اما این گیم به دلیل وجود پرداخت‌های درون برنامه‌ای با بازخورد‌های منفی از سوی گیمکنان و منتقدان رو به رو شد. به هر حال به نظر می‌رسد که ۲K از این موضوع درس گرفته و قرار است که دیگر شاهد این نوع پرداخت در نسخه سال جاری نباشیم.

گیم NBA 2K19 در تاریخ ۲۰ شهریور ماه ۱۳۹۷ (۱۱ سپتامبر ۲۰۱۸ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاهها مسدود است