http://buy-game.ir

فرار مغزها | نقدها و نمرات گیم State of Mind

0


فرار مغزها | نقدها و نمرات گیم State of Mind

گیم مورد انتظار State of Mind به تازگی عرضه شده و هم‌زمان با عرضه‌ی این گیم، نقد‌ها و نمرات این گیم نیز منتشر شده است که با یکدیگر مروری بر آن‌ها خواهیم داشت.

State of Mind یک گیم هیجان انگیز به و با محوریت زمان آینده نزدیک است. این گیم توسط استودیوی نگاهلیک اینترتینمنت توسعه یافته است و  داستان آن بر‌روی فرا‌بشریت تمرکز خواهد داشت که  به بررسی توانمندسازیِ انسان‌ها به لحاظ توانایی‌های فیزیکی، ذهنی یا روان‌شناختی می‌پردازد.

GameSpew 8/10

State of Mind تجربه‌ی قابل ستایشی از یک گیم علمی تخیلی را ارائه می‌دهد. در حالی که می‌توان آن را با سایر عناوین مشابه در این سبک مقایسه کرد اما State of Mind یک گیم با هویت است که آن را از سایر عناوین متمایز می‌کند.

SpazioGames 7.5/10

State of Mind داستان قابل ستایشی را در ارتباط با دنیای آینده روایت می‌کند، دنیایی که شاید از ما خیلی دور نیست و طی پنجاه سال آینده شاهد آن خواهیم بود.در کنار روایت شگفت انگیز گیم، کم هزینه بودن و کمبود محتوای گیم‌پلی گیم از جمله دلایلی هستند که باعث می‌شوند تا State of Mind نتواند رقبای سرشناس خود در این ژانر را به چالش بکشد.

IGN Spain 7.5/10

State of Mind تجربه‌ی جالبی است که به ما اجازه می‌دهد تا دنیای آینده را تجربه کنیم؛ یک تجربه‌ی داستانی هیجان انگیز با داستانی پیچیده.

VideoGamer 7/10

خط داستانی گیم و مفهوم آن بسیار کلیشه‌ای است. اگر گیم پلی گیم ضعیف نباشد، ایده‌های داستانی State of Mind قطعاً ضعیف هستند.

Gameblog.fr 7/10

State of Mind سناریوی هیجان انگیزی دارد که مخاطبان را تا پایان پای گیم میخکوب می‌کند اما در زمینه‌ی گیم‌پلی حداقل در نیمه‌ی اول گیم، نتوانسته موفق عمل کند. در مجموع گیم یک تجربه‌ی راضی کننده است که داستان آن نیز بر‌روی جامعه‌ای تمرکز دارد که مبتنی و وابسته به تکنولوژی است.

GamingTrend 5/10

State of Mind آن‌قدر غرق قسمت داستانی گیم شده که سازندگان از سایر قسمت‌های گیم غافل شده‌اند. گیم دارای خط داستانی قوی و دنیای فوق العاده‌ای است اما متاسفانه نمی‌توان مکانیک‌ها و معماهای ناقص گیم را نانگاهه گرفت.

Push Square 5/10

State of Mind داستانی جذاب از آینده‌ی نزدیک را روایت می‌کند که البته در این امر خیلی موفق نبوده است. در حالی که شخصیت پردازی گیم بسیار ضعیف است و شخصیت‌های خوبی در گیم وجود ندارند اما بسیار جالب است که با این شخصیت‌ها در گیم بیشتر آشنا شوید. اما طرح کلی گیم در نهایت شما را نا امید کرده و به جای این‌که شما را بیشتر در داستان گیم سهیم کند از شما می‌خواهد اعتقادات خود را فراموش کنید. در مجموع اگرچه داستان گیم با ستینگ آن کاملا هم‌خوانی دارد و این گیم را از سایر عناوین متمایز می‌کند اما قیمت بالای این گیم مطمئنا کسانی که خیلی به دنبال تجربه‌ی چنین گیم‌هایی نیستند را قطعاً فراری می‌دهد.

Trusted Reviews 4/10

State of Mind گیم بدی نیست اما متاسفانه تجربه‌ی گیم نسبت به سایر عناوین مشابه و سرشناس این ژانر چیز جنگاهی برای ارائه کردن ندارد

عنوان State of Mind برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان، نینتندو سوییچ، رایانه‌های شخصی، مک و لینوکس در دسترس خواهد بود.

دیدگاهها مسدود است