http://buy-game.ir

عرضه یک میلیون نسخه از Octopath Traveler به سرتاسر جهان تنها در سه هفته

0


عرضه یک میلیون نسخه از Octopath Traveler به سرتاسر جهان تنها در سه هفته

طبق آخرین اطلاعات منتشر شده، یک میلیون نسخه از گیم Octopath Traveler به سرتاسر جهان عرضه شده است؛ این موضوع، جنگاه‌ترین عنوان انحصاری نینتندو سوییچ را به یکی از پرفروش‌ترین گیم‌های این کنسول تبدیل می‌کند.

این گیم نقش آفرینی ژاپنی در تاریخ ۲۲ تیر ماه ۱۳۹۷ (۱۳ ژوئیه ۲۰۱۸ میلادی) به بازار عرضه شد. حال این عنوان موفق شده است تا در مدت زمان کوتاه سه هفته، به چنین موفقیتی دست پیدا کند. با این‌که Octopath Traveler عنوانی عامه پسند نیست، اما عملکرد فوق‌العاده‌ای را داشته است. نینتندو این خبر را از طریق توئیتر منتشر کرده است. آن‌ها اعلام کرده‌‌اند که توسعه دهندگان اسکوئر انیکس (Square Enix) از تمام طرفداران و مشتریان سپاس گذار هستند.

به خاطر پشتیبانی فوق‌العاده شما، در حال حاضر یک میلیون نسخه (با احتساب دانلود‌های فروشگاه دیجیتالی نینتندو) از Octopath Traveler به سراسر جهان عرضه شده است. به دلیل رسیدن به این موفقیت، توسعه دهندگان اسکوئر انیکس می‌خواهند از شما تشکر کنند.

شعبه اروپا شرکت نینتندو

البته این خبر کمی غافلگیر‌ کننده است؛ چرا که ما همواره در مورد کمبود موجودی این گیم در خرده‌ فروشی‌های کشور ژاپن می‌شنویم. همچنین لازم به ذکر است که Octopath Traveler توانست تا در هفته انتشار خود، رتبه سوم فهرست فروش بریتانیا را تصاحب کند. این‌که Octopath Traveler موفق شده تا به چنین موفقیتی دست پیدا کند، خبری بسیار خوب و دلگرم‌کننده‌ است. امیدواریم تا در آینده هم شاهد عناوین متفاوت دیگری مانند Octopath Traveler برروی کنسول نینتندو سوییچ باشیم.

دیدگاهها مسدود است