http://buy-game.ir

راه‌اندازی قطاری در مترو با محوریت گیم Spider-Man

0


راه‌اندازی قطاری در مترو با محوریت گیم Spider-Man

اخیرا طی یک اقدام بسیار جالب از سوی شرکت سونی، یک قطار در مترو با محوریت گیم Marvel’s Spider-Man راه‌اندازی شده که نظر همگان را به خود جلب کرده است.

امروز مردم شهر منهتن (Manhattan) و نیویورک (New York City)، شاهد تماشای یک رویداد و یا اتفاق بسیار جالب در مترو شهر بودند که بدون شک رضایت و خوشحالی طرفداران گیم Spider-Man را به همراه دارد. با توجه به نزدیک شدن به تاریخ انتشار گیم موردانتظار Marvel’s Spider-Man، نیوز و اطلاعات جنگاهی از این گیم منتشر می‌شود و یقینا تیم سازنده گیم یعنی استودیو اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) و شرکت سونی، می‌خواهند که گیم مذکور بیش‌ترین فروش را در بین دیگر عناوین رقیب داشته باشد. به همین علت با فاصله تقریبا یک ماهه از انتشار گیم Marvel’s Spider-Man، شرکت سونی یک قطار جالب با محوریت گیم Spider-Man در منهتن راه‌اندازی کرده است تا تمامی مردم شهر، بتوانند در یک روز کاری خود و در حین استفاده از مترو، شاهد نمایش جالب این گیم در سطح شهر باشند.

به نظر می‌رسد که سونی با این اقدام جنگاه، در واقع یک قدم تبلیغاتی برداشته و قصد دارد تا از این راه فروش موفق گیم را تضمین کند. در هر قسمت از این قطار زیبا، می‌توانید شخصیت مرد عنکبوتی را مشاهده کنید. همچنین بر روی صندلی‌های این قطار، اطلاعاتی جالبی وجود دارد. اطلاعاتی مثل روزنامه‌های جنگاه معروف، جزئیاتی راجب شخصیت Spider-Man و البته دفترچه تصاویر گیم که تا یک ماه دیگر در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. همچنین اگر شما یکی از شنونده‌های برنامه رادیویی جان جانا جیمزون (John Jonah Jameson’s) یعنی “Just the Facts” باشید، می‌توانید اتفاقات و نیوز آن را به صورت متنی و نوشتاری در روزنامه‌های مخصوص این قطار، مطالعه یا مشاهده کنید.

نا گفته نماند که قطار مذکور با محوریت گیم Marvel’s Spider-Man، در خطوط Times Square و Grand Central station فعالیت می‌کند.

در نهایت می‌توانید تصاویری از این قطار جالب تماشا کنید:

از دیگر نیوز جنگاه این گیم، می‌توان به انتشار تریلر زمان عرضه Marvel’s Spider-Man اشاره کرد که بخش‌هایی از گیم‌پلی گیم به تصویر کشیده شده و می‌توانید یک آشنایی کوتاهی با صدای شخصیت Silver Sable داشته باشید. جزئیات بیشتر راجب این خبر در اینجا قابل مطالعه است.

گیم Marvel’s Spider-Man در تاریخ جمعه ۱۶ شهریور ماه سال ۱۳۹۷ (۷ سپتامبر ۲۰۱۸) به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

دیدگاهها مسدود است