http://buy-game.ir

دریافت گیم Unavowed برای PC

0


آنوود – Unavowed PC Game

| دریافت گیم آنوود – Unavowed برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن Razor1911 گیم Unavowed |

| سال انتشار : ۲۰۱۸ |

 

Unavowedp

 

 

توضیحات گیم: داستان گیم Unavowed مبارزه ای تاریخی میان تاریکی و روشنایی می باشد، زمانی که نیرویی شیطانی به زمین حمله کرده و روح گروهی از انسان ها را اسیر کرده است. کاراکتر اصلی گیم یکی از قربانیان می باشد که پس از این حادثه شروع به ایجاد هرج و مرج در شهر نیویورک می کند، او دست به قتل های زیادی می زند بدون آنکه از آن ها مطلع باشد. پس از گذشت یک سال او قصد دارد تا با تاریکی درون خود مبارزه کند و آن را از بین ببرد. درحال حاضر شما به عنوان یک آدم کش شناخته می شوید به همین دلیل هیچ دوست و خانه ای ندارید و باید برای ایجاد زندگی تازه تلاش کنید. چهار کاراکتر در گیم وجود دارد که هریک دارای توانایی های منحصربه فردی می باشند و می توانید از میان آن ها به دلخواه انتخاب کرده و به نبرد با تاریکی بپردازید. Unavowed در سبک ماجرایی می باشد که توسط استودیو Wadjet Eye Games طراحی شده و کمپانی Wadjet Eye Games آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

Unavowed2

 

Unavowed3

 

Unavowed1

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
» توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

OS: Windows XP or higher
Processor: Pentium or higher
Memory: 64 MB RAM
Graphics: 640×360, 32-bit colour: 700 Mhz system minimum
DirectX: Version 5.2
Storage: 3 GB available space
Sound Card: All DirectX-compatible sound cards

 

» سیستم پیشنهادی:

 

OS: Windows XP or higher
Processor: Pentium or higher
Memory: 64 MB RAM
Graphics: 640×360, 32-bit colour: 700 Mhz system minimum
DirectX: Version 5.2
Storage: 3 GB available space
Sound Card: All DirectX-compatible sound cards

 

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 1.48 GB

 

 

دیدگاهها مسدود است