http://buy-game.ir

دریافت گیم Total War ROME II Rise of the Republic برای PC

0


توتال وار رم ۲: ظهور جمهوری – Total War ROME II Rise of the Republic PC Game

| دریافت گیم توتال وار رم ۲: ظهور جمهوری – Total War ROME II Rise of the Republic برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن FitGirl گیم Total War ROME II Rise of the Republic |

| سال انتشار : ۲۰۱۸ |

 

Total War ROME II Rise of the Republicp

 

 

توضیحات گیم: قرن چهارم پیش از میلاد، پادشاهی جدیدی با نام رم درحال ظهور است، تمدنی جاه طلب که به دنبال جنگ با دنیا و شکست آن می باشد. درحالی که مردم خوشحال از برپایی جمهوری جدید می باشند، قبایل و کشورهای همسایه خود را برای نبردی مرگبار آماده کرده اند که سرنوشت انسان های زیادی به آن وابسته است. در شرق قبیله ی Senones Gallic قرار دارد که منتظر کوچک ترین اشتباه از سوی رم است تا بی رحم ترین نبرد تاریخ را آغاز کند، در جنوب پادشاهی Taras وجود دارد که برای جلوگیری از قدرتمندتر شدن رم حاضر به دادن هر بهایی می باشد. زمان برای رم متوقف شده است، توقفی برای آغاز شروعی دوباره، شروعی مرگبار، شروعی فراموش نشدنی، شروعی که با رم آغاز شده و با آن به اتمام می رسد. عنوان Rise of the Republic بسته الحاقی جدید گیم پرطرفدار Total War ROME II می باشد که در محوریت امپراطوری رم و همسایگان آن قرار دارد که شما باید رهبری رم را برعهده بگیرید و با شرکت در جنگ تمام عیار، آن را به نفع خود به پایان برسانید. امکانات و حزب های جدیدی به گیم اضافه شده است که جذابیت گیم را چندبرابر می کند. Total War ROME II Rise of the Republic در سبک استراتژیک می باشد که توسط استودیو Creative Assembly طراحی شده و کمپانی SEGA آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

Total War ROME II Rise of the Republic4

 

Total War ROME II Rise of the Republic3

 

Total War ROME II Rise of the Republic2

 

Total War ROME II Rise of the Republic1

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
» توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

OS: XP/ Vista / Windows 7 / Windows 8
Processor:2 GHz Intel Dual Core processor / 2.6 GHz Intel Single Core processor
Memory:2GB RAM
Graphics:512 MB DirectX 9.0c compatible card (shader model 3, vertex texture fetch support).
DirectX®:9.0c
Hard Drive:35 GB HD space
Additional:Screen Resolution – 1024×768

 

» سیستم پیشنهادی:

 

OS:Windows 7 / Windows 8
Processor:2nd Generation Intel Core i5 processor (or greater)
Memory:4GB RAM
Graphics:1024 MB DirectX 11 compatible graphics card.
DirectX®:11
Hard Drive:35 GB HD space
Additional:Screen Resolution – 1920×1080

 

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 9.73 GB

 

 

دیدگاهها مسدود است