http://buy-game.ir

دریافت گیم This Is the Police 2 برای PC

0


این پلیس است – This Is the Police 2 PC Game

| دریافت گیم این پلیس است – This Is the Police 2 برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن CODEX گیم This Is the Police 2 |

| سال انتشار : ۲۰۱۸ |

 

This Is the Police 2p

 

 

توضیحات گیم: شهر Sharpwood در تاریکی کامل فرورفته است، در هرمنطقه از شهر گروه های دزد و قاچاق فراوانی وجود دارند که برای کسب منافع خود حاضر به انجام هر نوع عملی هستند. مردم عادی بیش از سایرین با درد و رنج مواجه می شوند و اگر منجی برای آن ها پیدا نشود، فشار فقر بیش از همیشه آنان را از بین می برد. در این گیم شما در نقش کلانتری درستکار ایفای نقش خواهید کرد و باید اداره پلیس خود را فرماندهی کنید. ماموریت شما در گیم ایجاد شادی و امنیت در شهر است اما برای این امر چالش های دشواری را باید پشت سربگذارید، زیرا افراد زیادی وجود دارند که در این مسیر موانع مختلفی را برسر راه شما ایجاد می کنند. باید نیروهای خود را به خوبی کنترل و از مهارت های آنان به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. وقایع گیم به دنبال ورژن قبلی روایت می شود و مطمئنا افرادی که ورژن پیشین گیم را تجربه کرده باشند با علاقه بیشتری می توانند داستان گیم را دنبال کنند. This Is the Police 2 در سبک ماجرایی و استراتژیک می باشد که توسط استودیو Weappy Studio طراحی شده و کمپانی THQ Nordic آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

This Is the Police 23

 

This Is the Police 22

 

This Is the Police 21

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
» توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows Vista SP1
Processor: Dual Core CPU
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Intel HD 4000, GeForce GT 330M, Radeon HD 4670 or equivalent
DirectX: Version 10
Storage: 4 GB available space
Sound Card: DirectX compatible

 

» سیستم پیشنهادی:

 

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: Quad Core CPU
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce 560 or higher, AMD Radeon HD 5830 or higher
DirectX: Version 11
Storage: 4 GB available space
Sound Card: DirectX compatible

 

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 2.73 GB

 

 

دیدگاهها مسدود است