http://buy-game.ir

دریافت گیم Thief of Thieves Season One برای PC

0


شاه دزد فصل اول – Thief of Thieves Season One PC Game

| دریافت گیم شاه دزد فصل اول – Thief of Thieves Season One برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن FitGirl گیم Thief of Thieves Season One |

| سال انتشار : ۲۰۱۸ |

 

Thief of Thieves Season Onep

 

 

توضیحات گیم: در این گیم در کنترل سارقی به نام Celia را برعهده دارید، او برای سال های طولانی استاد خود را همراهی می کرد اما در روزی تصمیم گرفت تا به سارقی حرفه ای تبدیل شود به همین دلیل از استاد خود جدا شد ولی یک انتخاب اشتباه باعث شد تا Celia به قاره اروپا سفر کند و تحت کنترل افرادی قرار بگیرد که شناختی از آنان ندارد.  شخصیت Celia برای اینکه بتواند جایگاه خود را نزد سارقان تثبیت کند در ابتدا باید از توانایی های دیگران مطلع شود و سپس با ارائه روش های خود، توجه آنان را جلب کند. باید از هرلحظه گیم درس بگیرید و از آن ها در مواقع دشوار استفاده کنید، در قسمت اول گیم دزدی کم تجربه خواهید بود که برای تبدیل شدن به بزرگترین سارق جهان تلاش می کند اما در این مسیر باید آماده ی روبرو شدن با شرورترین انسان های دنیا باشید. عنوان Thief of Thieves از آثار موفق کمیک رابرت کرکمن می باشد که در طی چهار فصل در اختیار گیمرها قرار می گیرد. Thief of Thieves Season One در سبک اکشن و ماجرایی می باشد که توسط استودیو Rival Games Ltd طراحی و کمپانی Rival Games Ltd آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

Thief of Thieves Season One3

 

Thief of Thieves Season One2

 

Thief of Thieves Season One1

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
» توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Microsoft Windows XP/Vista/7/8/8.1 (64-bit)
Processor: Intel Core 2 Duo, 3.0GHz or AMD Athlon 64 X2 6400+, 3.2GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: nVIDIA GeForce GTX 260, 512 MB or ATI Radeon HD 5670, 512 MB (Does not support Intel Integrated Graphics Cards)
DirectX: Version 9.0c
Storage: 12 GB available space

 

» سیستم پیشنهادی:

 

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Microsoft Windows 7/8/10 (64-bit)
Processor: Intel Core i5-3470, 3.20GHz or AMD FX-6300, 3.5Ghz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: nVIDIA GeForce GTX 660, 2 GB or AMD Radeon HD 7870, 2 GB (Does not support Intel Integrated Graphics Cards)
DirectX: Version 11
Storage: 12 GB available space

 

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 2.70 GB

 

 

دیدگاهها مسدود است