http://buy-game.ir

دریافت گیم The End برای PC

0


پایان – The End PC Game

| دریافت گیم پایان – The End برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن Razor1911 گیم The End |

| سال انتشار : ۲۰۱۸ |

 

The Endp

 

 

توضیحات گیم: در گیم The End کنترل روباهی را برعهده دارید که سال ها در دنیایی ناشناخته اسیر شده بود و اکنون توسط الهه ای به نام Inari از آنجا نجات یافته است. شما ماموریت دارید تا آخرین بازماندگان بشریت را پیدا کنید و دنیا را از تاریکی که گرفتار آن شده است نجات دهید. ماموریت های گیم خطرناک و معماگونه هستند و باید خود را برای هر چالشی آماده کنید. این گیم از خط داستانی خاصی پیروی می کند و شما باید تمام اتفاقات گیم را به خاطر بسپرید تا بتوانید در مراحل بعدی از آنان استفاده کنید. عنوان The End به صورت قسمتی در اختیار گیمرها قرار می گیرد که در اولین قسمت آن وظیفه دارید روباه را به Inari برسانید. امکانات فراوان و جالبی در گیم وجود دارد که در کنار گرافیک زیبا می تواند لحظات جذاب و سرگرم کننده ای را برای شما رقم بزند. The End در سبک اکشن و ماجرایی می باشد که توسط استودیو Mata طراحی و کمپانی های Mata و Plug In Digital آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

The End3

 

The End2

 

The End1

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
» توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

OS: Windows 8, 10
Processor: Intel i3
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GTX 560

 

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 1.33 GB

 

 

دیدگاهها مسدود است