http://buy-game.ir

دریافت گیم The Banner Saga 3 برای PC

0


حماسه بنر ۳ – The Banner Saga 3 PC Game

| دریافت گیم حماسه بنر ۳ – The Banner Saga 3 برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن FitGirl گیم The Banner Saga 3 |

| سال انتشار : ۲۰۱۸ |

 

The Banner Saga 3p

 

 

توضیحات گیم: شکوه و عظمت وایکینگ ها در معرض نابودی قرار گرفته است. نیرویی تاریک و بی رحم قلمروهای وایکینگ ها را یکی پس از دیگری به آتش می کشد و مردم آنجا را از بین می برد. اگر عکس العملی دربرابر این حمله عظیم صورت نگیرد دنیا فروخواهد ریخت اما آیا می توانید با قدرت تاریکی به مبارزه برخیزید یا اینکه باید تسلیم آنان شده و دل به سرنوشت بسپارید؟ در این ورژن از گیم با کاراکترهای قدیمی و جدید بسیاری روبرو خواهید شد که به عنوان متحد کمک های شایانی در مسیر پیروزی به شما خواهند کرد اما باید بدانید که بخش عظیمی از این مسیر را باید به تنهایی طی کنید و نباید بیش از حد به متحدین خود اعتماد کنید. گیم The Banner Saga 3 از داستان غیرخطی پیروی می کند و تصمیم گیری های شما مهمترین نقش را در جهت گیری داستان گیم ایفا می کند، بنابراین بهتر با نهایت دقت مسیر درست را انتخاب کنید. این گیم تاکنون نظرات مثبت زیادی را از سوی منتقدین دریافت کرده و در چندین بخش جوایز ارزشمندی را کسب کرده است. The Banner Saga 3 در سبک استراتژیک می باشد که توسط استودیو Stoic طراحی شده و کمپانی Versus Evil آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

The Banner Saga 33

 

The Banner Saga 32

 

The Banner Saga 31

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
» توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

OS: Windows 7 SP1
Memory: 2 GB RAM
Storage: 8 GB available space

 

» سیستم پیشنهادی:

 

OS: Windows 10
Memory: 4 GB RAM
Storage: 10 GB available space

 

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 3.13 GB

 

 

دیدگاهها مسدود است