http://buy-game.ir

دریافت گیم Starpoint Gemini Warlords Endpoint برای PC

0


استارپوینت جمینی – Starpoint Gemini Warlords Endpoint PC Game

| دریافت گیم استارپوینت جمینی – Starpoint Gemini Warlords Endpoint برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن CODEX گیم Starpoint Gemini Warlords Endpoint |

| سال انتشار : ۲۰۱۸ |

 

Starpoint Gemini Warlords Endpointp

 

 

توضیحات گیم: سال ها پس از تشکیل اتحاد در فضا، اکنون نیرویی ناشناخته آشوبی عظیم را در جهان ایجاد کرده است که هرلحظه ممکن است پادشاهی شما را نیز در بر گیرد. قدرت و اختیارات شما در زمینه نظامی و دیپلماسی بسیار افزایش یافته است و باید به عنوان رهبر اتحاد با دشمنان روبرو شده و آنان را از بین ببرید. ارتش دشمن تمامی حکومت های اتحادیه را محاصره کرده و به سختی می توانید از آن ها درخواست کمک نظامی یا مهمات کنید، در این جنگ بزرگ تنها هستید و باید بدانید که دشمن شما به دنبال آغاز نبردی تمام عیار می باشد که سرانجام آن مشخص نیست. در این ورژن از گیم که تحت عنوان بسته الحاقی Endpoint عرضه شده است، ماموریت، نژاد، امکانات، کاراکتر و ۸ کشتی جدید به گیم اضافه شده است. Starpoint Gemini Warlords Endpoint در سبک اکشن، استراتژیک و شبیه ساز می باشد که توسط استودیو Little Green Men Games طراحی شده و کمپانی Iceberg Interactive آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

Starpoint Gemini Warlords Endpoint3

 

Starpoint Gemini Warlords Endpoint2

 

Starpoint Gemini Warlords Endpoint1

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
» توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

OS: Windows 7 or higher (64 bit ONLY)
Processor: Intel Core 3.0 GHz or equivalent
Memory: 8 GB RAM
Graphics: DirectX 11 nVidia GeForce GTX 470 / 560, 1280MB or equivalent
DirectX: Version 11
Storage: 250 MB available space
Sound Card: DirectX compatible sound card

 

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 7.22 GB

 

 

دیدگاهها مسدود است