http://buy-game.ir

دریافت گیم Pro Cycling Manager 2018 برای PC

0


مدیریت دوچرخه سواری ۲۰۱۸ – Pro Cycling Manager 2018 PC Game

| دریافت گیم مدیریت دوچرخه سواری ۲۰۱۸ – Pro Cycling Manager 2018 برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن FitGirl گیم Pro Cycling Manager 2018 |

| سال انتشار : ۲۰۱۸ |

 

Pro Cycling Manager 2018p

 

 

توضیحات گیم: در گیم Pro Cycling Manager 2018 باید کنترل تیمی تازه تاسیس را برعهده گرفته و با شرکت در مسابقات مختلف، جوایز فراوانی را کسب کنید تا به یکی از بزرگترین تیم های جهان تبدیل شوید. بیش از ۲۰۰ مسابقه و ۵۰۰ مرحله که شامل تورنومنت های La Vuelta و Tour de France می باشند در گیم وجود دارد. در این گیم مدیریت تیم به طور کامل به شما واگذار می شود و باید وظایف مختلفی مانند استخدام دوچرخه سوار و کادر فنی، برنامه تمرینی، حمایت های مالی، حقوق گیمکنان و… را انجام دهید. علاوه بربخش تک نفره، می توانید در بخش چندنفره(مولتی پلیر) به صورت ۱۶ نفره به رقابت با دیگران بپردازید و توانایی های خود را به رخ بکشید. در این گیم نیز مانند سایر گیم های شبیه ساز می توانید دوچرخه ها را شخصی سازی کنید. گرافیک این ورژن نسبت به ورژن های گذشته پیشرفت زیادی نکرده و تنها در برخی جزئیات با تغییرات مثبتی همراه بوده است همچنین تعدادی ابزار و امکانات برای بخش شخصی سازی به گیم اضافه شده است. Pro Cycling Manager 2018 در سبک ورزشی و شبیه ساز می باشد که توسط استودیو Cyanide Studio طراحی شده است و کمپانی Focus Home Interactive آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

Pro Cycling Manager 20183

 

Pro Cycling Manager 20182

 

Pro Cycling Manager 20181

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
» توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7/8/10 (64-bit)
Processor: AMD/Intel dual-core 2.5 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: 512 Mo, ATI Radeon HD 5570/NVIDIA GeForce GT 240/Intel HD 4600
Network: Broadband Internet connection
Storage: 11 GB available space

 

» سیستم پیشنهادی:

 

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7/8/10 (64-bit)
Processor: AMD/Intel quad-core 3.0 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: 1 GB, AMD Radeon HD 7850/NVIDIA GeForce GTX 560
Network: Broadband Internet connection
Storage: 11 GB available space

 

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 3.52 GB

 

 

دیدگاهها مسدود است