http://buy-game.ir

دریافت گیم Pool Panic برای PC

0


استخر وحشت – Pool Panic PC Game

| دریافت گیم استخر وحشت – Pool Panic برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن PLAZA گیم Pool Panic |

| سال انتشار : ۲۰۱۸ |

 

Pool Panicp

 

 

توضیحات گیم: Pool Panic یکی از متفاوت ترین آثار در شبیه سازی بیلیارد می باشد که باید آن را در فضایی سرسبز و زیبا تجربه کنید. دیگر از میز بیلیارد خبری نیست و در طول ۱۰۰ مرحله هیجان انگیز به مکان های مختلفی از جمله شهرها، جنگل ها، بیابان ها، کارناوال ها سفر می کنید، در هرمرحله ۸ توپ رنگارنگ دراختیار دارید که نباید هیچ از آنان را منتظر بگذارید. این عنوان شبیه ساز در بخش تک نفره شامل رقابت های گوناگونی می باشد که می توانید با شرکت در آن ها امتیاز کسب کرده و از قابلیت های ویژه گیم استفاده کنید، علاوه برآن در بخش مولتی پلیر می توانید با ۳ نفر از دوستانتان رقابت کنید و از آن لذت ببرید. Pool Panic در سبک اکشن، ماجرایی و ورزشی می باشد که توسط استودیو Rekim طراحی و کمپانی Adult Swim Games آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

Pool Panic3

 

Pool Panic2

 

Pool Panic1

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
» توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

OS: Windows 7
Processor: i3
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Intel(R) HD Graphics 4600
Storage: 3 GB available space

 

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 533 MB

 

 

دیدگاهها مسدود است