http://buy-game.ir

دریافت گیم MX vs ATV All Out برای PC

0


خارج از جاده – MX vs ATV All Out PC Game

| دریافت گیم خارج از جاده – MX vs ATV All Out برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن CODEX گیم MX vs ATV All Out |

| سال انتشار : ۲۰۱۸ |

 

MX vs ATV All Outp

 

 

توضیحات گیم: گیم MX vs ATV All Out یکی از بهترین شبیه سازهای موتورسواری می باشد که توانسته محبوبیت زیادی را در میان طرفداران این ورزش به دست آورد. تعداد زیادی موتور در گیم وجود دارد که می توانید به دلخواه هرکدام را انتخاب کرده و در مسابقات گوناگون شرکت کنید، در این گیم قابلیت شخصی سازی را نیز دارا می باشد و می توانید ظاهر موتور خود را به آنچه علاقه دارید تبدیل کنید. یکی از ویژگی هایی که سبب جذابیت گیم شده است، خلق صحنه های هیجان انگیز می باشد که آدرنالین گیمر را به آخرین حد می رساند و او را مجذوب خود می کند. دوربین های فراوانی در اطراف مسیر مسابقه قرار دارد که در طول گیم بارها تغییر می کنند و از ایجاد فضایی خسته کننده در گیم جلوگیری می کنند. شما می توانید این گیم را در قسمت آفلاین به صورت تک نفره یا دو نفره انجام دهید علاوه برآن در بخش آنلاین(مولتی پلیر) این توانایی را دارید تا با ۱۶ نفر از دوستانتان به رقابت بپردازید. MX vs ATV All Out در سبک ورزشی، شبیه ساز، مسابقه ای می باشد که توسط استودیو Rainbow Studios طراحی شده و کمپانی THQ Nordic آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

MX vs ATV All Out4

 

MX vs ATV All Out3

 

MX vs ATV All Out2

 

MX vs ATV All Out1

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
» توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Microsoft Windows 7/8/10 64-bit
Processor: Intel Quad Core i5 @ 2.5 GHz (or AMD equivalent)
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Geforce GTX 460 or Radeon HD 6850 or equivalent
DirectX: Version 11
Storage: 26 GB available space

 

» سیستم پیشنهادی:

 

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Microsoft Windows 7/8/10 64-bit
Processor: Intel Quad Core i5 @ 3 GHz (or AMD equivalent)
Memory: 16 GB RAM
Graphics: Geforce GTX 770 or Radeon R9 R280X or equivalent
DirectX: Version 11
Storage: 26 GB available space

 

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 10.4 GB

 

 

دیدگاهها مسدود است