http://buy-game.ir

دریافت گیم Guts and Glory برای PC

0


شجاعت و پیروزی – Guts and Glory PC Game

| دریافت گیم شجاعت و پیروزی – Guts and Glory برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن FitGirl گیم Guts and Glory |

| سال انتشار : ۲۰۱۸ |

 

Guts and Gloryp

 

 

توضیحات گیم: در گیم Guts and Glory با چالش جدید و منحصر به فردی روبرو می شوید که آدرنالین شما را به آخرین حد ممکن می رساند. ماموریت شما کنترل افرادی است که علاقه زیادی به کارهای خطرناک و مرگ آور دارند، باید بدون آنکه آسیبی به افراد وارد شود، آنان را به مقصد تعیین شده برسانید. در مجموع ۷۰ مسیر مختلف با موانع متفاوت در گیم وجود دارد که شامل تیغه های کشنده، مواد منفجره و بسیاری دیگر از موانع خطرناک می باشد که باید از آنان عبور کنید تا به هدف خود برسید. علاوه بر آن، ۷ وسیله نقلیه نیز در اختیار دارید که در هرمرحله باید با یکی از آن ها مسیر را طی کنید. به طور کلی اگر بخواهیم بارزترین ویژگی این گیم را نام ببریم می توانیم به هیجان آن اشاره کنیم که در سراسر گیم گیمر را مجذوب خود می کند. Guts and Glory در سبک اکشن می باشد که توسط استودیو HakJak Productions طراحی و کمپانی tinyBuild آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

Guts and Glory3

 

Guts and Glory2

 

Guts and Glory1

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
» توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

OS: Windows 7 and up
Processor: 2 GHz Dual Core
Memory: 2 GB RAM
Graphics: GeForce GT 650M / Radeon R9 M375 or higher graphics card (see Additional Notes below).
DirectX: Version 9.0c
Storage: 6 GB available space
Sound Card: DirectX 9 compatible
Additional Notes: Dedicated graphics card means NOT an Intel HD _____. Basically any video card with a benchmark of 1,200+ (see: www.videocardbenchmark.net). Technically runs on lower, but at your own risk. Controller recommended for best experience. Keyboard and mouse needed for Level Editor.

 

» سیستم پیشنهادی:

 

OS: Windows 7 and up
Processor: i5 or better
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 750 / Radeon R7 360 or higher graphics card (see Additional Notes below).
DirectX: Version 9.0c
Storage: 6 GB available space
Sound Card: DirectX 9 compatible
Additional Notes: Dedicated graphics card means NOT an Intel HD _____. Basically any video card with a benchmark of 1,200+ (see: www.videocardbenchmark.net). Technically runs on lower, but at your own risk. Controller recommended for best experience. Keyboard and mouse needed for Level Editor.

 

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 1.39 GB

 

 

دیدگاهها مسدود است