http://buy-game.ir

دریافت گیم Graveyard Keeper برای PC

0


نگهبان گورستان – Graveyard Keeper PC Game

| دریافت گیم نگهبان گورستان – Graveyard Keeper برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن SiMPLEX گیم Graveyard Keeper |

| سال انتشار : ۲۰۱۸ |

 

Graveyard Keeperp

 

 

توضیحات گیم: در گیم Graveyard Keeper شما مدیریت یک قبرستان را برعهده دارید و باید آن را به خوبی اداره کنید. مسائل مختلفی وجود دارد که شما می بایست به آن ها رسیدگی کنید مانند برگذاری جشن، ترساندن ساکنان حومه قبرستان، به آتش کشیدن جادوگران و…. در ابتدا مقداری پول در اختیار دارید تا به کمک آن ها قبرستان را گسترش دهید اما باید بدانید که محدودیت هایی نیز وجود دارد که با عبور از مراحل مختلف، این محدودیت ها از بین می رود و می توانید با اختیار کامل قبرستان خود را شخصی سازی کنید، این امر را باید آنقدر دقیق و سریع انجام دهید تا به بهترین قبرستان شهر تبدیل شوید در این صورت می توانید درآمد خوبی را به دست آورده و از آن ها برای پیشرفت بیشتر قبرستان استفاده کنید. Graveyard Keeper در سبک ماجرایی و شبیه ساز می باشد که توسط استودیو Lazy Bear Games طراحی شده و کمپانی tinyBuild آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

Graveyard Keeper3

 

Graveyard Keeper2

 

Graveyard Keeper1

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
» توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

OS: Windows 7
Processor: Intel core i5, 1.5 GHz and up
Memory: 4 GB RAM
Graphics: 1 Gb dedicated video card, shader model 3.0+
DirectX: Version 10
Storage: 1 GB available space

 

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 173 MB

 

 

دیدگاهها مسدود است