http://buy-game.ir

دریافت گیم Frostpunk برای PC

0


فراست پانک – Frostpunk PC Game

| دریافت گیم فراست پانک – Frostpunk برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن FitGirl گیم Frostpunk |

| سال انتشار : ۲۰۱۸ |

 

Frostpunkp

 

 

توضیحات گیم: برف و یخ تمامی نقاط زمین را فراگرفته است و تعداد زیادی انسان و سایر موجودات جان خود را از دست داده اند. آخرین گروه های بازمانده در تلاش برای فراهم کردن شرایطی برای بقا می باشند. گیم Frostpunk برپایه شهرسازی می باشد و در انجام این امر نقش شما بسیار کلیدی و سرنوشت ساز می باشد. انتخاب های شما باید بسیار دقیق و اصولی باشد زیرا هر تصمیم اشتباه ممکن است شرایط را برای ادامه زندگی دشوارتر کند. اختیارات شما در گیم بسیار گسترده و حتی نامحدود می باشد به طوری که باید مراقب همه چیز مانند منابع غذایی، همدردی با ساکنین شهر، امور بهداشتی و… باشید، علاوه برآن باید قوانین شهر خود را تعیین کنید تا سایر افراد از آن پیروی کنند و از بروز مشکلات بیشتر جلوگیری شود. هرلحظه از گیم برای شما بسیار ارزشمند است زیرا برف و سرما روبه افزایش می باشد و هرچه در روند شهرسازی خود تاخیر ایجاد کنید باعث مرگ انسان های بیشتری می شوید. این گیم دارای گرافیک فوق العاده زیبایی می باشد که کاملا مناسب با شرایط گیم ساخته شده است و هیجان و استرس برای بقا را به خوبی به شما منتقل می کند. Frostpunk در سبک شبیه ساز و استراتژیک می باشد که توسط استودیو 11 bit studios طراحی شده است و کمپانی ۱۱ bit studios آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

Frostpunk3

 

Frostpunk2

 

Frostpunk1

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
» توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7/8/10 64-bit
Processor: 3.2 GHz Dual Core Processor
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 660, Radeon R7 370 or equivalent with 2 GB of video RAM
DirectX: Version 11
Storage: 8 GB available space
Sound Card: DirectX compatible

 

» سیستم پیشنهادی:

 

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7/8/10 64-bit
Processor: 3.2 GHz Quad Core Processor
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce 970, Radeon RX 580 or equivalent with 4GB of video RAM
DirectX: Version 11
Storage: 8 GB available space
Sound Card: DirectX compatible

 

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 2.91 GB

 

 

دیدگاهها مسدود است