http://buy-game.ir

دریافت گیم Endless Space 2 Supremacy برای PC

0


فضای بی پایان: برتری – Endless Space 2 Supremacy PC Game

| دریافت گیم فضای بی پایان: برتری – Endless Space 2 Supremacy برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن CODEX گیم Endless Space 2 Supremacy |

| سال انتشار : ۲۰۱۸ |

 

Endless Space 2 Supremacyp

 

 

توضیحات گیم: عنوان Supremacy بسته الحاقی جدید گیم زیبای Endless Space 2 می باشد که باید خود را برای نبردی دوباره آماده کنید. از ویژگی های این ورژن می توان به اضافه شدن نژاد Hissho و سه کشتی جنگی Obliterator ،Juggernut و Citadel اشاره کرد. داستان گیم در سرزمینی افسانه ای روایت می شود که زمانی محل زندگی نژاد Endless بوده است اما براثر اتفاقاتی این نژاد از بین رفته و افراد جدیدی ساکن آن شده اند. در گیم Endless Space 2 وظیفه شما یافتن منبع انرژی قدرتمندی است که می توانید به کمک آن امپراطوری قدرتمند خود را تشکیل دهید اما ابتدا باید بدانید که پادشاه های فراوانی به دنبال آن هستند و شما باید پیش از آنکه دیر شود ارتش خود را تشکیل داده و برای نبرد سازماندهی کنید. توانایی های شما در گیم نامحدود می باشد و می توانید از هر نوع تاکتیکی استفاده کنید، علاوه بر تشکیل ارتش باید شرایط مناسبی را برای مردم خود ایجاد کنید تا با مشکلی روبرو نشوند، در این صورت می توانید با سرعت بیشتری امپراطوری خود را تشکیل دهید. Endless Space 2 Supremacy در سبک استراتژیک می باشد که توسط استودیو AMPLITUDE Studios طراحی شده است و کمپانی AMPLITUDE Studios آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

Endless Space 2 Supremacy3

 

Endless Space 2 Supremacy2

 

Endless Space 2 Supremacy1

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
» توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

OS: Windows (64bits only) 7 / 8 / 8.1 / 10
Processor: i3 4th generation / i5 2nd generation / A6 series
Memory: 4 GB RAM
Graphics: AMD Radeon 5800 series / NVidia 550Ti
DirectX: Version 11
Storage: 8 GB available space
Sound Card: DX11 compatible
Additional Notes: Intel HD integrated graphics not supported. Minimum Resolution: 1280 x 720

 

» سیستم پیشنهادی:

 

OS: Windows (64bits only) 7 / 8 / 8.1 / 10
Processor: i3 5th generation (or newer) / i5 3rd generation (or newer) / FX4170 (or newer)
Memory: 8 GB RAM
Graphics: AMD Radeon 8000 series or newer / NVidia GTX 660 or newer
DirectX: Version 11
Storage: 8 GB available space
Sound Card: DX11 compatible
Additional Notes: Recommended Resolution: 1920 x 1080

 

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 9.27 GB

 

 

دیدگاهها مسدود است