http://buy-game.ir

دریافت گیم Detached Non-VR Edition برای PC

0


اکتشافات فضایی – Detached Non-VR Edition PC Game

| دریافت گیم اکتشافات فضایی – Detached Non-VR Edition برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن PLAZA گیم Detached Non-VR Edition |

| سال انتشار : ۲۰۱۸ |

 

Detached Nonp

 

 

توضیحات گیم: پس از سال ها جنگ در نهایت حکومت های استعمارگر از بین رفته اند و جهان تبدیل به مکانی امن برای زندگی شده است. داستان گیم پس از نبرد عظیم بشریت روایت می شود، شما در شخصیت سرگیم ایفای نقش خواهید کرد که به تنهایی در ایستگاه فضایی رها شده است و باید راهی برای نجات و زنده ماندن پیدا کند. در این ماجراجویی باید از مهارت ها و تکنیک های خاصی بهره ببرید تا خود را از مشکلی که در آن گرفتار شده اید، نجات دهید. تصمیم های عجولانه می تواند شما را به سمت نابودی سوق دهد بنابراین بهتر است حرکات خود را با نهایت دقت انجام دهید. ماموریت شما در این گیم کاوش در فضا و کشف اطلاعاتی است که به شما در مسیر بازگشت به خانه کمک می کنند. لازم به ذکر است که این گیم از قابلیت VR پشتیبانی می کند و شما می تواند لذت بیشتری را از این گیم تجربه کنید. Detached Non-VR Edition در سبک شبیه ساز می باشد که توسط استودیو Anshar Studios طراحی و کمپانی Anshar Studios آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

Detached Non3

 

Detached Non2

 

Detached Non1

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
» توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 SP1 64-bit
Processor: Intel i5-4590 equivalent or greater.
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 970 / AMD 290 equivalent or greater.
DirectX: Version 11
Storage: 11 GB available space

 

» سیستم پیشنهادی:

 

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 64-bit
Processor: Intel Core i7-3770K Quad Core CPU or better
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 980 / AMD Radeon R9 390X equivalent or greater.
DirectX: Version 11
Storage: 11 GB available space

 

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 3.82 GB

 

 

دیدگاهها مسدود است