http://buy-game.ir

درجه بندی سنی عنوان Spider-Man مشخص شد

0


درجه بندی سنی عنوان Spider-Man مشخص شد

وب‌سایت معتبر ESRB درجه بندی سنی عنوان Marvel’s Spider-Man را اعلام کرد.

همان‌طور که می‌دانید ساخت عنوان جنگاهترین گیم استودیوی اینسومنیاک گیمز، یعنی Marvel’s Spider-Man در هفته گذشته به پایان رسید (اینجا). حال وب‌سایت معتبر ESRB (هیئت مدیره درجه بندی سرگرمی‌های نرم افزاری) درجه بندی سنی این عنوان را منتشر کرده است.

همان‌طور که انتظار می‌رفت، عنوان Marvel’s Spider-Man درجه بندی سنی “T” یا “نوجوان” را دریافت کرده است. همچنین وب‌سایت ESRB اطلاعات جالبی را از این گیم منتشر کرده و دلایل دریافت این درجه بندی را اعلام کرده است. شما می‌توانید این اطلاعات را در زیر مطالعه نمائید اما باید توجه داشته باشید که این اطلاعات ممکن است حاوی اسپویل باشد و داستان گیم را برای شما فاش سازد. پس اگر نمی‌خواهید اطلاعاتی از این گیم برای شما فاش شود، متن زیر را مطالعه نمائید.

“این عنوان یک گیم اکشن است که در آن گیمکنان قادر خواهند بود تا در نقش پیتر پارکر / مرد عنکبوتی در یک نسخه ساختگی از شهر نیویورک با نگاه سوم شخص به گردش، مبارزه با جرایم، تاراندازی در اطراف ساختمان‌ها و مبارزه با ضربات سنگین به دشمنان بپردازند. شخصیت‌ها  در طول مبارزه به یکدیگر مشت و لگد می‌زنند و بگدیگر را پرت می‌نمایند؛ بعضی از شخصیت‌ها نیز از سلاح کلت و مسلسل استفاده می‌نمایند. در مبارزه‌ها تیراندازی واقع بینانه، فریاد ناشی از درد، صداهای ایجاد شده بوسیله ضربه وجود دارند و بعضی اوقات، حرکات آهسته می‌شوند. در یکی از میان پرده‌ها شخصی را در زمینه مشاهده می‌کنیم که به سر خود شلیک می‌کند یا در یک میان پرده‌‌ی دیگر دزدی نمایش داده می‌شود که به یک انسان بی‌گناه شلیک می‌کند. بعضی از مأموریت ها / خط داستانی گیم، شامل معاملات مواد مخدر و “دارو‌های روان گردان” می‌شود؛ در یک صحنه از گیم یک کیسه پر از بسته‌های سفید مواد مخدر نمایش داده می‌شود. کلمه “لعن*ی” در گفتگوها مورد استفاده قرار می‌گیرد.”

نکته قابل توجه در این متن اشاره به “داروهای روان گردان” است و ممکن است اشاره‌ای به شخصیت توم استون (Tombstone) داشته باشد. آیا قرار است شاهد حضور این شخصیت در گیم باشیم؟

گیم Marvel’s Spider-Man در تاریخ ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ (۷ سپتامبر ۲۰۱۸) برای کنسول پلی‌استیشن ۴ با سه نسخه‌ی متفاوت یعنی دیجیتال دیلاکس، نسخه معمولی و نسخه کالکتور عرضه می‌شود. شما می‌توانید هم اکنون این عنوان را از طریق پلی استیشن استور پیش خرید نمائید. همچنین در تاریخ ۲۶ سپتامبر یا ۴ مهر می‌توانید اولین شماره از کمیک پایان عنکبوتی با حضور مردعنکبوتی اینسومنیاک گیمز را مطالعه نمائید.

دیدگاهها مسدود است