http://buy-game.ir

داستان The division 2 می‌توانست در مکان دیگری جریان داشته باشد

0


داستان The division 2 می‌توانست در مکان دیگری جریان داشته باشد

همانطور که می‌دانیم عنوان The Division 2 در منطقه‌ی Washington D.C جریان دارد. با این وجود تیم توسعه‌دهنده‌ی این عنوان در مراسم گیمزکان بیان کرده‌اند که در ابتدای کار، مناطق دیگری همچون New Orleans و Seattle نیز جزء گزینه‌های آن‌ها بوده است.

طراح ارشد مراحل این عنوان، Manny Diaz توضیح داده است که منطقه‌ی DC به دلیل تنوع محیط‌ها و وجود مناطق مختلف طبیعی در اطراف آن به منطقه‌ی محبوب تیم سازنده تبدیل شده است. از آن جا که نسخه‌ی نخست این سری در یک منطقه‌ی شهری جریان داشت، تیم سازنده اصرار داشته است که از مناطق و محیط‌های طبیعی بیشتری را در این نسخه استفاده کند. ایشان در مصاحبه‌ای در مراسم گیمزکام گفته‌اند:

اول از همه باید بگویم که منطقه‌ی D.C از ابتدا اننتخاب نهایی ما نبود. ما مناطق دیگری همچون Seattle و New Orleans را نیز بررسی کردیم.

منطقه‌ای مانند D.C مناطق طبیعی مختلف، محیط‌های باز و آثار تاریخی و هنری مختلف و متعددی را در اختیار ما قرار می‌داد و همچنین یک حس حضور در حیات وحش بهتری را به مخاطب القا می‌کند.

منطقه‌ی D.C برروی یک محدوده باطلاقی ساخته شده است، هوای این منطقه در تابستان گرم و مرطوب است و این موضوع مناطق زیبا و رنگ‌بندی‌های چشم‌نوازی را ایجاد می‌کند که یک تفاوت قابل توجه نسبت به نسخه‌ی اول است.

ایشان توضیح داده‌اند که تیم‌های تصویربرداری و صدابرداری استودیوی سازنده‌ی این عنوان، شب‌های بسیاری را صرف فیلم‌برداری و ضبط میحط‌های این شهر کرده‌اند. دلیل انتخاب شب برای ثبت محیط‌های شهری این است که سکوت شب و تعداد افراد کمتر حاضر در خیابان‌ها، بحران پیش آمده در داستان گیم را بهتر نمایش می‌دهد.

براساس صحبت‌های Diaz شاهد حضور حیوان‌ها و حشرات زیادی همچون آهو، قورباغه، پشه و دیگر جانوران در سطح شهر در جریان گیم خواهیم بود.

عنوان The Division 2 در تاریخ ۲۵ مارس (۲۴ اسفند ماه) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. تریلر جنگاه منتشر شده از این عنوان در مراسم گیمزکام سال ۲۰۱۸ را می‌توانید از اینجا تماشا کنید. این عنوان در جریان مراسم E3 بررسی شد که می‌توانید تحلیل فنی نمایش این عنوان در این مراسم را در اینجا مطالعه کنید.

دیدگاهها مسدود است