http://buy-game.ir

جنگاهترین تریلر بسته الحاقی Forsaken گیم Destiny 2

0


جنگاهترین تریلر بسته الحاقی Forsaken گیم Destiny 2

اخیرا تریلری جنگاه از بسته الحاقی Forsaken گیم Destiny 2 منتشر شده که ما را هرچه بیشتر با شخصیت اصلی این محتوای اضافی آشنا می‌کند.

تا هفته آینده، شاهد عرضه بسته الحاقی Forsaken گیم Destiny 2 خواهیم بود که قرار است محتویات جنگاهی را به گیم اضافه کند. شخصیت اصلی این محتوای الحاقی، شخصیت ناتان فیلیون (Nathan Fillion) خواهد بود که با نام Cayde-6 در گیم شناخته می‌شود. در تریلر جنگاه منتشر شده از این بسته الحاقی، مرگ ناگوار و ناراحت‌کننده شخصیت Cayde-6 را مشاهده خواهید کرد که در مبارزات خود با نابرابری شکست می‌خورد. این تریلر جنگاه عرضه شده، Last Stand of the Gunslinger نام دارد و شخصیت Cayde-6 را تماشا خواهیم کرد که به Prison of Elders می‌رود. در این منطقه، بیگانگان، دشمنان و افراد زیادی وجود دارد که کاملا برای شخصیت مذکور خطرناک خواهد بود و اصلا مکان مناسبی نخواهد بود. در واقع این شخصیت از قبل می‌داند که با ورود خود به این منطقه و با درگیری با دشمنان خود که فرقه Scorn خواهند بود (این فرقه از Fallen به Scorn تبدیل شده است)، آخرین نبرد خود را تجربه خواهد کرد اما هرگز از هدف خود دور نمی‌شود و قصد دارد تا به رفتار خود ادامه دهد. افراد فرقه مذکور، وظیفه خود می‌دانند تا با Gaurdian ها وارد نبرد شده و تمامی آن‌ها را نابود کنند. این اتفاق در تریلر منتشر شده کاملا قابل مشاهده خواهد بود و ما شاهد کوبیده شدن شخصیت Cayde-6 به دیوار هستیم در حالی که آخرین لحظلات زندگی خود را تجربه می‌کند!

در ادامه از یک حالت جنگاه PvPvE با نام Gambit رونمایی شد که از تاریخ ۱۰ شهریور ماه سال ۱۳۹۷ (۱ سپتامبر ۲۰۱۸) برای گیم منتشر شده و قابل دسترس خواهد بود. اما این حالت جنگاه، برای کاربران بسته الحاقی Forsaken تنها یک روز قابل گیم خواهد بود و بعد از آن اجازه دسترسی به آن از کاربران گرفته می‌شود.

بسته الحاقی Forsaken گیم Destiny 2 از تاریخ ۱۳ شهریور ماه (۴ سپتامبر) عرضه خواهد شد و قابل خریداری خواهد بود. در صورتی که همین الان برای پیش‌خرید این بسته الحاقی اقدام کنید، می‌توانید به محتویات ارزش‌مندی دسترسی پیدا کنید.

تریلر جنگاه بسته الحاقی گیم Destiny 2 با محوریت مرگ شخصیت Cayde-6:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

نسخه اصلی و کامل گیم Destiny 2 ، در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است. از دیگر نیوز جنگاه این گیم، می‌توان به انتشار اطلاعاتی از به‌روزرسانی شماره ۲٫۰٫۰ گیم اشاره کرد که تغییرات زیادی را در گیم اعمال خواهد کرد. برای مثال تغییراتی در بخش اسلحه‌های گیم یا کلاس‌های آن ایجاد شده و از سویی دیگر شاهد پایداری گیم و ایجاد تعادل در آن خواهیم بود. جزئیات بیشتر در اینجا قابل مشاهده است.

دیدگاهها مسدود است