http://buy-game.ir

جاناتان وارنر: جادوی Anthem زمانی است که شما در یک جوخه گیم کنید

0


جاناتان وارنر: جادوی Anthem زمانی است که شما در یک جوخه گیم کنید

تاکنون همه ما عناوین استودیو بایوور (BioWare) را با نقش‌آفرینی‌های تک نفره بزرگ می‌شناختیم اما اعضای آن، حال با Anthem مسیر کاملا جنگاهی را در پیش گرفته‌اند که باعث شده سوال بسیار مهمی در ذهن هواداران شکل بگیرد.

شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) با همکاری استودیو بایوور، برای نمایش عنوان Anthem در گیمزکام ۲۰۱۸ حضور دارند. خبرنگاران زیادی به غرفه این گیم می‌آیند و با به وجود آوردن گروه‌هایی متشکل از خودشان و سازندگان عنوان نامبرده، گیم‌پلی مهیجی که تدارک نگاهه شده است را تجربه می‌کنند.

حال سوال اینجاست که اگر Anthem را به صورت تک‌نفره بخواهید گیم کنید، آیا از ارزش آن کاسته خواهد شد؟ جاناتان وارنر (Jonathan Warner) به عنوان کارگردان این گیم در پاسخ به سوال گفته شده اینطور می‌گوید:

تجربه‌ای که خواهید داشت متفاوت می‌شود اما کم ارزش‌تر نیست.

به شخصه من مدت زیادی است که مشغول این عنوان هستم و باید بگویم که جادوی واقعی آن، زمانی است که در جوخه با دیگران گیم می‌کنید زیرا شما از این طریق، می‌توانید کمبو درست کنید. وقتی که میبینید کسی از داخل یک Colossus بر روی سر شما زوم می‌کند، این شانس وجود خواهد داشت که بگویید “اوه لعنتی، من این را دوست دارم”.

Anthem را شما می‌توانید به صورت تک‌نفره هم تجربه کنید اما اینطور که پیداست، لذت آن قابل مقایسه با گیم در کنار دیگران نخواهد بود. گیم نامبرده در تاریخ ۲۲ فوریه ۲۰۱۹ (مصادف با ۳ اسفند) برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

اگر دوست دارید که در حین تجربه گیم‌ Anthem موسیقی‌های لذت بخشی گوش دهید، خبر‌های خوبی برایتان داریم زیرا سارا سنچر به عنوان آهنگ‌ساز این عنوان انتخاب شده است.

دیدگاهها مسدود است