http://buy-game.ir

توسعه دهندگان Cyberpunk 2077 خواهان محیط کاملاً تخریب پذیر هستند

0


توسعه دهندگان Cyberpunk 2077 خواهان محیط کاملاً تخریب پذیر هستند

همان‌طور که می‌دانید، بازخورد‌های دریافتی از نمایش گیم‌پلی Cyberpunk 2077 بسیار مثبت بوده‌اند. همچنین در چند روز اخیر، اطلاعات زیادی از گیم منتشر شده است. سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED) پیش‌تر در مورد آزادی گیم‌باز در ساخت شخصیت مورد نظر و مواردی دیگر صحبت کرده بود. حال آن‌ها می‌خواهند تا گیم دارای تخریب پذیری کامل باشد.

در جنگاهترین ویدئو گیم‌پلی گیم، ما شاهد میزانی از تخریب پذیری محیطی در مقیاسی بسیار کوچک بودیم؛ اما در نوع خود بسیار جالب بود. با توجه به چیزایی که در دمو Cyberpunk 2077 نگاهیم، دنیای گیم بشدت چشم نواز است. اما به نظر می‌رسد که گیم‌بازان می‌توانند به شکل معناداری با آن تعامل داشت باشند؛ به جای این‌که تنها به آن خیره شوند.

در طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت IGN، آقای مایلز تاست (Miles Tost)، طراح مراحل Cyberpunk 2077، اعلام کرد:

ما سعی می‌کنیم با اضافه کردن جزئیاتی از بخش فیزیکی، میزان تعامل پذیری گیم را افزایش دهیم. این عنوان بشدت فیزیکی و دارای مقدار زیادی تخریب پذیری خواهد بود. شما می‌توانید این موضوع را در دمو گیم ببینید؛ زمانی که به ستون‌های درون بخش scavengers شلیک کنید، آن‌ها فرو می‌ریزند.

با این‌که مشخص است توسعه دهندگان می‌خواهند محیطی کاملاً تخریب پذیر را در گیم داشته باشند، اما شاید مجبور شوند به دلیل محدودیت سخت افزار، به چیزی که کمتر جاه طلبانه است، راضی شوند. تاست توضیح داد:

هر پلتفرم فقط تا حدی عملکرد دارد. اگر به عنوان یک توسعه دهنده به این موضوع نگاه کنید، چگونه می‌خواهید از این عملکرد بهره ببرید؟ آیا قصد دارید NPC‌های بیشتری را داشته باشید؟ آیا می‌خواهید فضای شهری متراکم‌تری را ارائه دهید؟ یا این‌که قصد دارید محیط گیم تخیریب‌ پذیری بیشتری داشته باشد؟ می‌خواهید نورپردازی بهتر باشد یا این‌که خواهان هوش مصنوعی پیچیده‌تری هستید؟

متأسفانه‌ مشخص است که توسعه دهندگان مجبورند تا در برخی بخش‌ها، سازش‌هایی را انجام دهند. البته سی‌دی پراجکت رد پیش‌تر در مورد تخریب پذیری توضیحاتی را ارائه داده بود. شما می‌توانید با مراجعه به این‌جا از جزئیات خبر مطلع شوید. قطعاً ساخت یک محیط کاملاً تخریب پذیر کار بسیار سختی بوده اما نباید فراموش کنیم که این گیم توسط توسعه دهندگان بسیار با استعدادی در حال توسعه است؛ پس شاید سی‌دی پراجکت رد بتواند نگاهگاه مورد نظر را در این عنوان پیاده سازی کند.

عنوان Cyberpunk 2077 برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دست توسعه قرار دارد. هنوز تاریخ انتشار مشخصی برای این عنوان اعلام نشده است. شما می‌توانید گیم‌پلی هیجان انگیز گیم را از این‌جا مشاهده کرده و دیگر نیوز مرتبط با آن را از این‌جا دنبال کنید.

دیدگاهها مسدود است