http://buy-game.ir

تریلر زمان عرضه گیم We Happy Few منتشر شد

0


تریلر زمان عرضه گیم We Happy Few منتشر شد

به مناسبت انتشار رسمی گیم مورد انتظار We Happy Few و خارج شدن آن از حالت دسترسی زودهنگام، تریلر زمان عرضه این گیم منتشر شده است.

بالاخره امروز گیم We Happy Few از حالت دسترسی زودهنگام (Early Access) خارج شده و به صورت رسمی در دسترس تمامی کاربران قرار گرفت. وظیفه ساخت این گیم برعهده استودیو کمپالشن گیمز (Compulsion Game) بوده و شرکت گیرباکس (Gearbox) آن را خریداری کرده است. همچنین لازم به ذکر است که کی قبل‌تر شاهد خریداری استودیو کمپالشن گیمز توسط مایکروسافت بودیم.

حال به مناسبت عرضه رسمی این گیم، سازندگان آن تریلر زمان عرضه We Happy Few را منتشر کرده‌اند و از آن به عنوان آخرین تریلر رسمی گیم یاد می‌شود. در لحظلات اولیه این تریلر، خیابان‌های شهر ولینگتون ولز (Wellington Wells) را مشاهده می‌کنیم که در ادامه آن، چند پلیس در حال بررسی یک صحنه جرم هستند. در بخش‌های دیگر این ویدئو، شاهد محیط‌ها و مکان‌های مختلف شهر هستیم که با یک طراحی خاصی در گیم حضور خواهند داشت. همچنین می‌توانید سه شخصیت قابل گیم We Happy Few را مشاهده کنید که در طول تریلر، به طور خلاصه نمایش داده می‌شوند که هریک چطور قصد دارند با جرم و جنایت و موانع بر سر راه خود، مبارزه کنند. البته چند شخصیت منفی و مرموز این گیم در ویدئو مذکور نمایش داده خواهند شد.

در کنار عرضه رسمی We Happy Few و خارج شدن آن از حالت دسترسی زودهنگام، یک محتوای دیگر با نام Uncle Jack Live VR منتشر شده است که در واقع به پلتفرم Playstation VR مربوط می‌شود و کاربران آن قادر خواهند بود تا برای دریافت آن اقدام کنند. به طور کلی، تیم سازنده این گیم قصد دارد تا در ادامه به پشتیبانی از این گیم پرداخته و بسته‌های الحاقی و به‌روزرسانی‌های مختلف و متفاوتی را برای این گیم عرضه کند. البته این عنوان از یک سیزن پس هم برخوردار خواهد بود که به صورت جداگانه هم قابل خریداری است، اما اگر قصد دارید تا این سیزن پس را به همراه نسخه اصلی خریداری کنید، می‌توانید نسخه We Happy Few Deluxe Edition را را انتخاب کنید. سیزن پس ویژه گیم یک حالت مخصوص و سه خط داستانی متنوع را به گیم اضافه خواهد کرد که از خط داستانی اصلی گیم جداگانه خواهند بود و می‌توانید آن‌ها را به پایان برسانید. برای مطالعه بیشتر این خبر، می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.

همچنین همان طور که گفته شد شخصیت‌های قابل گیم در این تریلر حضور داشتند که یکی از آن‌ها آرتور هیستینگز (Arthur Hastings) خواهد بود که چندی پیش به طور رسمی بررسی شد. آرتور یک شخصیت قد بلند، لاغر با موهای فر و عینک خواهد بود که در واقع زندگی عادی خود را مانند سایر مردم سپری می‌کند، اما در یک نقطه قصد دارد تا از دیگران جدا شده و مانند یک قهرمان، راه خود را از مردم فریب خورده ی شهر جدا کند. جزئیات بیشتر راجب این شخصیت در اینجا قابل مشاهده است.

گیم We Happy Few امروز به صورت رسمی برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی، منتشر شد.

در نهایت می‌توانید تریلر زمان عرضه گیم We Happy Few را مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

دیدگاهها مسدود است