http://buy-game.ir

تریلر جنگاهی از گیم Hitman 2 منتشر شد

0


تریلر جنگاهی از گیم Hitman 2 منتشر شد

شرکت برادران وارنر با همکاری استودیوی آی او اینتراکتیو تریلر جنگاهی از گیم Hitman 2 منتشر کرده اند که بر‌روی دنیای گیم و شخصیت‌های غیر قابل گیم آن تمرکز دارد.

دنیای گیم Hitman 2 به گونه ای است که شخصیت‌های غیر قابل گیم زیادی در آن حضور دارند؛ مردمانی که به مانند دنیای واقعی بسیار طبییعی رفتار می‌کنند. به لطف هوش مصنوعی گیم، آن‌ها به محرک‌های محیطی و اتفاقاتی که پیرامون آن‌ها در حال رخ دادن است واکنش نشان می‌دهند. در میان شخصیت‌های غیر قابل گیم، فعالیت‌ها و کارهای روزانه‌ی آن‌ها تنوع بسیاری وجود دارد به طوری که به ندرت شباهتی میان آن‌ها پیدا خواهید کرد. حال که از شخصیت‌های گیم صحبت شد، باید بگوییم که دنیای گیم نیز به همان اندازه با جزییات بسیار بالایی طراحی شده است؛ جزییاتی که به شما اجازه می‌دهند تا یک ماموریت را به چند روش مختلف انجام دهید. به طور مثال شما می‌توانید دشمنان گیم را حتی با یک ماهی تازه از پای در آورید یا این که راه دیگری برای شکار و به قتل رساندن آن‌ها پیدا کنید.

تریلر جنگاه گیم Hitman 2  اولین قسمت از سری ویدئوهای How to Hitman است که در گذشته نیز برای فصل اول این سری منتشر شد. در این تریلر، نگاهی دقیق‌تر خواهیم داشت به این‌که چگونه گیم‌بازان می‌توانند از دنیای گیم و شخصیت‌های غیر قابل گیم آن برای پیش‌برد ماموریت‌های گیم استفاده کنند. شما می‌توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

گیم Hitman 2 در تاریخ ۲۲ آبان ماه ۱۳۹۷ (۱۳ نوامبر سال ۲۰۱۸) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌ باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاهها مسدود است