http://buy-game.ir

تریلر جنگاهی از گیم‌پلی عنوان Call of Cthulhu منتشر شد

0


تریلر جنگاهی از گیم‌پلی عنوان Call of Cthulhu منتشر شد

به تازگی تریلر جنگاهی از گیم‌پلی عنوان Call of Cthulhu منتشر شده است. برخلاف تریلرهای پیشین گیم، این تریلر بیشتر، صحنه‌های گیم‌پلی را شامل می‌شود و در آن شخصیت اصلی گیم، ادوارد پیرس (Edward Pierce) را می‌بینیم که در حال تحقیق در مورد یک جنایت مخوف در یک عمارت ترسناک و رهاشده است.

ادوارد در مسیر خود با سرایدار عصبانی و تبر به دست عمارت روبرو می‌شود. یکی از شخصیت‌های ناخوشایند متعدد در گیم که در طول تجربه خود باید با آن‌ها سروکله بزنید. در ادامه می‌توانید این تریلر را به صورت آنلاین مشاهده کرده و در صورت تمایل آن را با کیفیت‌های مختلف دریافت نمایید:

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰p | دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰p | دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰p

Call of Cthulhu که اقتباسی از عنوانی نقش‌آفرینی و pen & paper با همین نام و کتابی به نویسندگی اچ.پی لاورکرافت (H.P. Lovecraft) است، در بوستون (Boston) سال ۱۹۲۰ میلادی جریان دارد و از گیم‌بازان می‌خواهد که ضمن تلاش برای حفظ سلامت عقل خود، رازها و معماهای پیچیده‌ای را حل کنند. Call of Cthulhu به همراه گیم The Sinking City، دو عنوان اقتباسی از کارهای لاورکرافت هستند که قرار است به زودی عرضه شوند. باید نگاه که طرفداران لاورکرافت با کدام یک از این دو عنوان بیشتر ارتباط برقرار خواهند کرد.

اما در ادامه برای کسانی که با این گیم آشنایی ندارند، به برخی از ویژگی‌های کلیدی گیم Call of Cthulhu اشاره شده است:

  • یک نقش‌آفرینی معمایی که در جهان لاورکرافت جریان دارد و توسط Unreal Engine 4 توسعه یافته است.
  • در نقش ادوارد پیرس گیم کنید و پرده از حقیقت قتل سارا هاوکینز (Sarah Hawkins) بردارید؛ در عین حال با وحشت ناشی از یک جزیره ترسناک و هیولاهایی که در تاریکی کمین کرده‌اند روبرو شوید.
  • به لطف مکانیزم‌های منحصر به فردِ سلامت عقل و جنون بحرانی گیم، به حواس خود شک کرده و یک دیوانگی واقعی را تجربه کنید. قابلیت‌های شخصیت خود را بهبود ببخشید و از مهارت‌هایی جنگاه برای کشف حقیقت استفاده کنید.
  • تیم کوچکی از محققان را استخدام و رهبری کنید؛ آن‌ها را به سراسر جزیره اعزام کرده تا پرونده‌های مختلف را حل کنند.
  • گشت و گذاری غنی و جهان‌باز، پر از دیالوگ‌های عمیق با تصمیماتی تاثیرگذار که برروی روایت داستان و روابط شما با همراهانتان اثر می‌گذارد را تجربه کنید.

عنوان Call of Cthulhu در تاریخ ۸ آبان ماه ۱۳۹۷ (۳۰ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاهها مسدود است