http://buy-game.ir

تریلر جنگاهی از گیم‌پلی عنوان مستند و ماجراجویی KURSK منتشر شد

0


تریلر جنگاهی از گیم‌پلی عنوان مستند و ماجراجویی KURSK منتشر شد

KURSK عنوانی است در سبک مستند و ماجراجویی با زاویه‌ی دوربین اول شخص که توسط استودیو Jujubee تحت توسعه قرار دارد. به تازگی تریلر جنگاهی از گیم‌پلی این عنوان منتشر شده است که سعی بر اثبات ادعای سازندگان مبنی بر اولین بودن این گیم در سبک خود را دارد.

KURSK روایت‌گر حادثه‌ی تلخ انفجار زیردریایی K-141 Kursk  است که در سال ۲۰۰۰ طی مانوری در دریای بارنتز غرق شد و در انفجار اولیه ۹۵ نفر از ۱۱۸ خدمه‌ی خود را به کام مرگ فرستاد. یکی از قابل‌توجه‌ترین اتفاقاتی که در این رویداد رخ داد، پیشنهاد کمک از جانب ایلات متحده، بریتانیا و نروژ بود که توسط دولت وقت روسیه رد شد تا تمام ۱۱۸ خدمه‌ی این کشتی طی روزهای بعد جان خود را از دست داده باشند. این گیم سعی دارد تا جایی که ممکن است به روایت واقعی از این حادثه بپردازد و گیم‌بازان را در عمق فاجعه قرار دهد؛ طوری که آن‌ها خود را کاملاً درون این رویداد تجسم کنند.

گیم KURSK در تاریخ ۱۹ مهر ماه ۱۳۹۷ (۱۱ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در ادامه می‌توانید به تماشای تریلر گیم‌پلی جنگاه این عنوان بپردازید:

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دیدگاهها مسدود است