http://buy-game.ir

تریلری خنده‌دار در ارتباط با عنوان Shadow of the Tomb Raider منتشر شد

0


تریلری خنده‌دار در ارتباط با عنوان Shadow of the Tomb Raider منتشر شد

اسکوئر انیکس (Square Enix) قصد دارد تا ثابت کند که Shadow of the Tomb Raider یک عنوان بزرگ است. این عنوان را به راحتی می‌توان بزرگترین ماجراجویی لارا کرافت تا به این تاریخ به شمار آورد که از ساعت‌ها گیم‌پلی جالب و یک خط داستانی فوق‌العاده برخوردار است. اما این بدان معنی نیست که این ناشر نمی‌تواند که یک چاشنی بامزه را نیز به گیم اضافه کند.

در جنگاهتری تریلر گیم که در کانال یوتوب پلی‌استیشن منتشر شده است، ما شاهد جنبه‌ای “بامزه” از گیم هستیم. در این تریلر تمام شخصیت‌های اصلی در عنوان Shadow of the Tomb Raider با سگ‌ها و گربه‌ها جایگزین شده‌اند! بله درست شنینگاه؛ بررسی می‌کنم: Shadow of the Cute Raider.

این تریلر را در ادامه مشاهده خواهید کرد. در ابتدا به نظر می‌رسد که با یک تریلر سنتی دیگر از Tomb Raider مواجه هستیم؛ اما در ادامه می‌بینیم که یک سگ در نقش لارا کرافت قرار گرفته و یک گربه نیز نقش شخصیت شرور مایایی را بر عهده دارد که یک سگ دیگر را اسیر کرده است.

در واقع در این تریلر شاهد اکشن نیز هستیم! سگ لارا کرافتی یک تله برای گربه‌ای که او را تعقیب می‌کند کار می‌گذارد و موفق می‌شود که با یک توپ نخی او را در دام بیاندازد.

در ادامه شاهد یک پرش دراماتیک از سگ لارا کرافتی هستیم؛ در حالی که گربه شرور سگ اسیر را با یک ماشین تراش تهنگاه می‌کند! در نهایت و در مبارزه آخر سگ کرافتی بزرگترین اسلحه خود را رو می‌کند: یک Roomba. این به اندازه کافی حواس گربه را پرت می‌کند تا قهرمان ما زمان لازم برای نجات سگ اسیر را بدست بیاورد!

بعد از نگاهن تریلرهای بسیاری از گیم که این روزها شاهد هستیم، نگاهن این تریلر خنده‌دار بسیار جالب است و می‌تواند تماشایی باشد. البته معایبی هم در این زمینه وجود دارد چرا که حال این احتمال وجود دارد که طرفداران خواهان یک Cute Raider mode در گیم و یا از استفاده از توپ‌های نخی برای به دام انداختن دشمنان باشند! شاید یک بسته الحاقی در این زمینه جوابگو باشد…

اما اگر به دنبال نیوز جدی‌تری از گیم هستید، پیشنهاد می‌کنم تریلر ۱۱ دقیقه‌ای از گیم‌پلی گیم با تکنولوژی RTX را مشاهده کنید. همچنین جنگاهترین تریلر گیم نیز گیم‌بازان را به باهوش بودن دعوت می‌کند. برای پیگیری سایر نیوز مربوطه به این لینک مراجعه کنید.

در ادامه شما را به تماشای این تریلر خنده‌دار دعوت می‌کنم:

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

گیم مورد انتظار Shadow of the Tomb Raider در تاریخ جمعه ۲۳ شهریور ماه (۱۴ سپتامبر ۲۰۱۸ میلای) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر خواهد شد.

دیدگاهها مسدود است