http://buy-game.ir

تریلری جنگاه از گیم TerraTech منتشر شد

0


تریلری جنگاه از گیم TerraTech منتشر شد

به مناسبت عرضه رسمی و جهانی گیم TerraTech برای رایانه‌های شخصی ، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴، تریلر جنگاهی از این گیم منتشر شده است.

عنوان TerraTech، در دسته عناوینی قرار می‌گیرد که یک جهان کاملا باز و آزاد را در اختیار گیمکنان قرار داده و وظیفه کاربران این خواهد بود تا از منابع موجود در دنیای گیم نهایت استفاده را ببرند. وظیفه ساخت این گیم بر عهده استودیو گیم‌سازی Payload Studios بوده که در بریتانیا واقع شده است. طبق گفته سازندگان، جهان TerraTech طوری ساخته شده که فضای بسیار بزرگ و وسیعی را در اختیار کاربران قرار خواهد داد و گمان نمی‌کنند که به این زودی‌ها، افراد حاضر در گیم مکان‌های تکراری را یافت کنند! منابع و گنیجنه‌های مختلفی در دنیای گیم وجود خواهد داشت که جمع‌آوری آن‌ها، مهم‌ترین وظیفه شما خواهد بود. با استفاده از به دست آوردن این منابع، می‌توانید وسایل نقلیه ارزش‌مندی مثل تانک‌های زرهی قدرتمند یا هواپیماهای جنگنده بسازید و در جهان گیم به کاوش بپردازید. البته نبردهای مختلفی در گیم صورت خواهد گرفت که این وسایل نقلیه بسیار کاربردی ظاهر خواهند شد.

یکی دیگر از وظایف کاربران در طول گیم، ارتقاء و بهبود دادن به وضعیت تهاجمی وسیله نقلیه خود خواهد بود که در حالت معمولی، نمی‌تواند در نبرد‌ها به آن‌ها کمک کند. اما با جمع‌آوری آیتم‌ها و منابع ضروری در گیم، می‌توانید بمب‌ها و قابلیت‌های تهاجمی را به تانک یا هواپیمای خود اضافه کنید. مثلا بمب‌های پرتاب‌شونده یکی از ابزارهای کاربردی برای وسیله نقلیه شما خواهد بود که به راحتی می‌توانید دشمنان حاضر در دنیای گیم را از بین ببرید.

گیم TerraTech چند روز پیش برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان عرضه شده بود، اما امروز شاهد انتشار این گیم برای کنسول پلی‌استیشن ۴ نیز خواهیم بود.

در نهایت می‌توانید تریلر جنگاه عنوان TerraTech را تماشا کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

دیدگاهها مسدود است