http://buy-game.ir

تریلری جنگاه از گیم Forza Horizon 4 منتشر شد

0


تریلری جنگاه از گیم Forza Horizon 4 منتشر شد

به تازگی تریلری جنگاه از گیم Forza Horizon 4 منتشر شده است که اطلاعات تازه‌ای را اختیار ما قرار می‌دهد.

بدون شک گیم Forza Horizon 4، یکی از موردانتظارترین عناوین سال جاری بوده که قرار است گیم دیگر، یک تجربه فوق‌العاده را در اختیار کاربران و طرفداران خود قرار دهد. گیم در بریتانیا جریان خواهد شد و از مهم‌ترین اقدامات سازندگان در این گیم، می‌توان به این نکته اشاره کرد که هر کاربر می‌تواند با توجه به انتخاب خود، در فصل مدنظر به گیم بپردازد و هر فصل به همراه آب و هوای مخصوص و مربوطه با بالاترین جزئیات در گیم ساخته شده است. با توجه به نزدیک شدن به تاریخ انتشار این گیم، شاهد انتشار اطلاعات و تریلرهای بیشتری از آن هستیم که ما را بیش از پیش با گیم آشنا خواهد کرد.

اما اکنون شرکت مایکروسافت ویدئو تازه‌ای از Forza Horizon 4 منتشر کرده است که Formula Drift یا بسته اوتومبیل‌های دریف را با ما آشنا می‌کند. حتما می‌دانید که رقابت‌های دریفت در گیم‌های اوتومبیل‌رانی از طرفداران زیادی برخوردارند و در واقع افرادی که بتوانند به خوبی از مهارت خود استفاده کرده و این امر را در گیم اجرا کنند، امتیاز بالایی دریافت خواهند کرد. حال سازندگان گیم Forza Horizon 4، بسته‌ای جداگانه برای این عنوان طراحی کرده‌اند که هفت عدد اوتومبیل مخصوص دریفت را شامل می‌شود. در واقع اگر علاقه‌مند هستید تا این بسته را دریافت کنید و از اوتوموبیل‌ها در گیم استفاده کنید، می‌بایست برای پیش‌خرید نسخه دیجیتالی این گیم اقدام کرده تا Formula Drift Pack را به دست آورید.

تمامی اوتومبیل‌های گنجانده شده در بسته مذکور، از قدرت و مهارت بالایی در رقابت‌های دریفت برخوردار هستند و بدون شک برای کاربران تاثیرگذار و کاربردی خواهند بود. اسامی ماشین‌های موجود در این بسته: ۱۹۹۸ Formula D BMW 325i, 2015 Formula D Ford Mustang, 2016 Formula D HSV Maloo, 1997 Formula D Nissan 240SX, 1995 Formula D Nissan 240SX, 1996 Formula D Nissan 240SX S14, و the 2006 Formula D SRT Viper

اگر با اوتومبیل‌های نام برده شده آشنایی داشته باشید، بدون شک اطلاع خواهید داشت که تمامی آن‌ها به دسته فرمول D مربوط می‌شوند و در مسابقات دریفت، از بزرگ‌ترین خودرو ها محسوب خواهند شد. لازم به ذکر است که اگر شما جزو کاربران Forza Motorsport 7 بوده و این عنوان را خریداری کرده باشید، می‌توانید با پیش‌خرید نسخه دیجیتالی عنوان Forza Horizon 4 و دریافت بسته Formula Drift، تمامی اوتومبیل‌های مذکور را به گیم Forza Motorsport 7 اضافه کرده و از آن‌ها در این گیم استفاده کنید.

از دیگر نیوز جنگاه گیم Forza Horizon 4، می‌توان به چند تریلر جنگاه از گیم‌پلی گیم اشاره کرد که در واقع هر یک، هر فصل از گیم را به نمایش می‌گذارند. اگر قصد دارید تریلرهای مذکور را به همراه دیگر نیوز جنگاه این گیم مشاهده کنید، به اینجا مراجعه کنید.

تریلر جنگاه گیم Forza Horizon 4 :

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

عنوان Forza Horizon 4 در تاریخ سه‌شنبه ۱۰ مهر ماه سال ۱۳۹۷ (۲ اکتبر سال ۲۰۱۸)، به صورت رسمی برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ عرضه خواهد شد.

دیدگاهها مسدود است